Ustalarım yardımcı olabilirmisiniz bunlara rastladım !!!

timur964

konularim
krl yeni konu açman konuyu dağıtır anlaşılmaz hale getirir . birleştirdim burda devam edin

Pscyhe

Engellendi
Ucgeni cok begendim isciligi cok guzel..buda kaliteli bi bayan mezari der acmayada emek harcamayada deger...resimleme olayi yetersiz olmus sadece isarwtler oldugundan cevreyi goremiyoruz bizim.icin cevrenij resimleride cok onemli...ucgenin yaninda kanal var ama bence sivri ucu yon veriyor oncelik ona bakmak lazim..diger isaretlerden biri haç digeri yon veriyor bence tunelle ulasilacak bi mezar olmasi lazim burasi..birde akarsu kismindaki kayaliklarda incelenmeli hac olmayan isaret iyi oncelenip olculendirilmeli murç olan kismi akarsu ile karsilastirilip inceleme yapilmali..

krl

Member
Ucgeni cok begendim isciligi cok guzel..buda kaliteli bi bayan mezari der acmayada emek harcamayada deger...resimleme olayi yetersiz olmus sadece isarwtler oldugundan cevreyi goremiyoruz bizim.icin cevrenij resimleride cok onemli...ucgenin yaninda kanal var ama bence sivri ucu yon veriyor oncelik ona bakmak lazim..diger isaretlerden biri haç digeri yon veriyor bence tunelle ulasilacak bi mezar olmasi lazim burasi..birde akarsu kismindaki kayaliklarda incelenmeli hac olmayan isaret iyi oncelenip olculendirilmeli murç olan kismi akarsu ile karsilastirilip inceleme yapilmali..
Ustam en yakin zamanda ucgenin resimlerini yuklicem bu arada degerli bilgileriniz icin teşekkür ederim

DİVANE

Moderatör
Moderatör
krl kardeşim koltuk dediğiniz yeri her yönden resimleyin kol koyma yeri yok karşıyı daha güzel ve detaylı resimleyin sağ tarafta derenin üst tarafı ekim alanı değilse neden ot yok kontrol edebilirsin üçgen olan konuyu iyi resim ve analiz etmelisin kolay olduğu kadar çokta zordur kolay gelsin

krl

Member
@krl kardeşim koltuk dediğiniz yeri her yönden resimleyin kol koyma yeri yok karşıyı daha güzel ve detaylı resimleyin sağ tarafta derenin üst tarafı ekim alanı değilse neden ot yok kontrol edebilirsin üçgen olan konuyu iyi resim ve analiz etmelisin kolay olduğu kadar çokta zordur kolay gelsin
üçgen zirve bir noktada yanında birt gölet var üçgenden akan su yani o kanaldan akan su bi kayalığa gidiyor kayaları patlatmışlar ama tahminim bulamamışlar çünki çubuklarımla baktığımda değerli çekimi vardı bi yerdede hafif boşluk çekti bu yerin malı sizce kayadamıdır yoksa topraktamıdır bu yerin arkasında işaretlerinde tarif ettiği iki tane toprak yığma var alttan boşluk sesi gliyo ve çubuklada bunu tespit ettim ne dersiniz kazayımmı

DİVANE

Moderatör
Moderatör
üçgen zirve bir noktada yanında birt gölet var üçgenden akan su yani o kanaldan akan su bi kayalığa gidiyor kayaları patlatmışlar ama tahminim bulamamışlar çünki çubuklarımla baktığımda değerli çekimi vardı bi yerdede hafif boşluk çekti bu yerin malı sizce kayadamıdır yoksa topraktamıdır bu yerin arkasında işaretlerinde tarif ettiği iki tane toprak yığma var alttan boşluk sesi gliyo ve çubuklada bunu tespit ettim ne dersiniz kazayımmı
kardeşim üçgen kapalı oda mahsen veya mezar türünü simgeler kayadamı toprak altındamı bunu iyi araştırmak gerekir değerli tespiti yapmışsın fakat sağlamasını yapmak gerek mineralde olabilir belli bir büyüklükte boşluk buldunuzmu bütün bunları birleştirip analiz edip karar verin yoksa boşa işlem yaparsınız kolay gelsin NOT site kuralları gereği kazmak kırmak kelimeleri yasaktır dikkat edelim

krl

Member
kardeşim üçgen kapalı oda mahsen veya mezar türünü simgeler kayadamı toprak altındamı bunu iyi araştırmak gerekir değerli tespiti yapmışsın fakat sağlamasını yapmak gerek mineralde olabilir belli bir büyüklükte boşluk buldunuzmu bütün bunları birleştirip analiz edip karar verin yoksa boşa işlem yaparsınız kolay gelsin NOT site kuralları gereği kazmak kırmak kelimeleri yasaktır dikkat edelim[/QUOTEsaolasın ustam üçgenin resimlerini en yakın zamanda atacam bide ustam kullandığınız etkili boşluk bulma yönteminiz varmı

DİVANE

Moderatör
Moderatör
krl ben bakır gümüş ve alimunyum kullanıyorum değerli ustalarımızın boşluk ve değerli bulma konularını okursan çok faydalı olur

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin

kabakburgiba

Operatör
kolrtuğa oturunca ayakların yere değiyormu.