Ustalarim yorumlarınız bekliyorum

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kemer gozude andiriyor baktigi yonde bahsettiginiz yapiya bakiyor. Aslinda baktigi yonde ana kayada kaya mezar olasiligi olmali diye dusunuyordum, siz bu yapiyi paylastiniz. Sanirim cubuk kullaniyordunuz aklima oyle kalmis belkide yaniliyorumdur. RABB im c.c hayirlisiyla nasip etsin kardesim, umarim muvaffak olursunuz.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bak şimdi görüntü değişti 2 adet tavuk öpüşüyor gibi oldu .... dediğim gibi sen bizi bu yapının etrafında gezdir ... ve pikselin yüksek olsun .....başarılar dilerim ...

antidepresan

Aktif Üye
Kemer gozude andiriyor baktigi yonde bahsettiginiz yapiya bakiyor. Aslinda baktigi yonde ana kayada kaya mezar olasiligi olmali diye dusunuyordum, siz bu yapiyi paylastiniz. Sanirim cubuk kullaniyordunuz aklima oyle kalmis belkide yaniliyorumdur. RABB im c.c hayirlisiyla nasip etsin kardesim, umarim muvaffak olursunuz.
Sizler kadar değiliz ustam ama @bulursamkader(bayram abimin) ustamin emeği coktur bizde Allah c.c razı olsun ondan ustam ilk gittiğimde video fotoğraflamayi tekrar yapicam inşallah işaretler uzaktan herşeye benziyor yakında bildiğimiz kaya oluyor maalesef efsanesi çok olan biryer ziyaretçisi çoktur buranın bende damatlık yetkimi kullanıyorum burda yoksa gezmek bile sıkıntı ustam

antidepresan

Aktif Üye
bak şimdi görüntü değişti 2 adet tavuk öpüşüyor gibi oldu .... dediğim gibi sen bizi bu yapının etrafında gezdir ... ve pikselin yüksek olsun .....başarılar dilerim ...
Ustam heycanlandirma beni tavuk deyip sabah soluğu köyde almiyim simdi

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sen bizleri bu yapının etrafında gezdir ustam .. çevresinide görelim .. inşaallah bu kayadada vardır 1 şeyler kayanın yapısı müsait ...

ragıp

Uzman

@antidepresan

ustam, güzel bir yerdesin
şu yukarıdaki fotoğraf konusunda bir açıklama yapsan
duvardamı, tabanda mı, derinlik nedir
çubuk ile boşluk tesbiti yaptınız mı?

konu ile ilgili biraz bilgi
selametle

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Orada deve yok. Güneşin doğuşu ve batışı saatlerinde işaretledigim yerlerden ışığın düştüğü yerleri kontrol edin. Tahminimce kayalarda başka işaretler bulacaksınız. Pagan kutsal alanlarından bir mekandasınız diye tahmin ediyorum. Rast gele.Ekli dosyayı görüntüle 165045