Ustalarımdan yorumlar lütfen

BurakSahin00

Member
Ustalarım, tırmanış hakikaten işi bilmemize rağmen çok zorlu geçmiştir. lütfen buna karşı gerçekten sağlam şekilde yönlendirebilecek ustalardan yorum alalım. tıklanacak heryere tıkladık fakat boşluk sesi alamadık. bazı noktaları şişlemek aklımıza nedense gelmedi. çıktığımız bölgede domuz ve ayı izlerine rastladık. abdestli, bol dualı ve sirkeli şekilde tırmanışa geçtik. herhangi bir kasvet ve sıkıntı durumu olmadı. kapı olarak gördüğümüz yer tamamıyla doğal gibi göründü diyebilirim. o kısımda çalışmakda bayağı zor gibi. elimdeki tüm resimleri yüklemiş bulunmaktayım. eğerki uğraşmayın derseniz eywallah derim. fakat dediğim gibi sizden ricam işi bilen ustalarımın yorumlaması ! güvendiğim insanlar var bu sitede, teklif ederlerse bu yerde beraberde çalışabilirim. Nasipten ötesi olmaz. sorularınız varsa yanıtlarım, resimler karışık oldu hakkınızı helal edin !

BurakSahin00

Member
Tamam ustam not olarak aldım. teşekkür ederim. Başka gözüne çarpan yer olursa haber verirsen sevinirim. mayhem

Turko

Uzman
2 adet fotoğrafta tespit yaptım fakat paylaşım yapamıyorum yetkim olmadığını ve tekrar giriş yapmam gerektiğini söylüyor.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör

esselamualeymu
benim kayda değer olarak gördügüm işaret bu bu da toka işareti mahsen ve masende odaya geçiş der mıcır ara eğer mıcırı bulursan girişi bulurlun
güney batda ara inşallah
bu nasip işi