Ustalarımdan yorumlar lütfen

BurakSahin00

Member
aleyküm selam, her taraf yamaç mıcırlı yer yok gibi. gördüğünüz tokayı işaretlerseniz sevinirim ustam. Kafkaslı

BurakSahin00

Member
inşaallah ustam. son kez gitmeyi düşünüyoruz zaten. inşaAllah diğer ustalardanda fikir alırız. mayhem

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ
BurakSahin00 KARDEŞİM GEREKENLERİ ÜSTADLAR DEMİŞLER.

BANA SORARSAN SADECE BİR KAYA NEYE BENZETIRSEN BENZER ONUN DIŞINDA NE BİR İŞARET NEDE BİR YÖNLENDİRME VAR İNANKİ BURDA DAHA FAZLA BİR ŞEY GÖRÜNMİYOR DİKKAT ET BÜTÜN USTALAR SEFERBER OLMUŞ AMA MALEVSE KİMSE GÖRMEDİĞİ BİR ŞEYI DAHA FAZLASINI YAZAMAZ .
SAYGILAR VE SEVGİLER.

sarıkayalar

Bilgili Üye
Yatan aslanın altında L şeklinde tiraslanmis kaya var giriş olma ihtimali çok yüksek kolay gelsin işaretli yemiyorum fotonun sağ tarafta ortasına bakgorursun aslanı ve altındaki tıraşlı kayayı kaya farklı renkte açık tonda

Son düzenleme:

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Selamun Aleykum, Ustam daha çok eşkiya işine benziyor sanki. Sanırım giriş burası ustam, benim gördüklerim kadarı ile en dikkatimi çeken resmi altta paylaştım. Kare içinde bazı ince çizimler var işaret olup olmadığından emin olmadığım için karışmadım. Bir de arkadaşın elini koyduğu kayada, elini koyduğu taraf değil de tam zıt taraf yani kayanın sol yanında tam konmak üzere olan bir kartal var sanırım. Yakınlaştırınca çözünürlük düşüyor çizemedim. Orayada bakarsınız artık. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 135371

Turko

Uzman
Zalım seni gene yaptın yapacağını. Mest oldum bilgine sağlık.

Selamun Aleykum, Ustam daha çok eşkiya işine benziyor sanki. Sanırım giriş burası ustam, benim gördüklerim kadarı ile en dikkatimi çeken resmi altta paylaştım. Kare içinde bazı ince çizimler var işaret olup olmadığından emin olmadığım için karışmadım. Bir de arkadaşın elini koyduğu kayada, elini koyduğu taraf değil de tam zıt taraf yani kayanın sol yanında tam konmak üzere olan bir kartal var sanırım. Yakınlaştırınca çözünürlük düşüyor çizemedim. Orayada bakarsınız artık. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 135371

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Zalım seni gene yaptın yapacağını. Mest oldum bilgine sağlık.
Eyvallah üstadım siz ve diğer üstadlarıma borçluyum :) Hepinizi ayrı seviyorum. Ha bu arada üstadım çok vahşi bir canavar yetiştirdiniz haberiniz ola :)