ustatlar acil yardiminiza ihtiyacim var , zehirli sıvı

gokhan331

Member
Selamin aleykum degerli ustatlar im, gecen ay yardımlarınız dan dolayi mujdeyi aldim ve hayrini gordum, suanki konu cok baska , cok sevdigim bir ustatim bi yeri actilar resim yok elimde bana sordu sadece bende bi arastirayim dedim , actiklari yer tunel gibi orme taslar varmis ve son noktasinda taslarin arasinda ln kirmizimsi kati sivi akmaya baslamis ve iclerinden biri bunu yanlislikla ellemis ve hastanede tedaviye almislar giderek kotuye gittigi icin kolunu kesmisler ve bir daha kraya girmiyorlarmis , doktorlar sorduklsrinda tabi soyliyrmemisler bu sivi nedir ve burası iki insanin yan yana yuriyebilecegi bi yer gibi dusunun oyle bi yerin tunelin sonundski orme duvarin arasindan akmis bayagi giremiyorlar suan bende anliyamadim sizce ne olabilir ?

S:W:A:T

Editör
Şuanda çok üzüldüm allah yardımcısı olsun en korktuğum şey ... Zehirdir muhtemelen dediğin gibi ama ne olduğu konusunda fikrim yok tabi ki ... Aman dostum aman dünyalar sizin olsa ne olur şimdi ... Ben yoruma devam etmem konunun içine bile girmem allaha emanet ...

gokhan331

Member
Kolu ilk basta sismeye baslamis parmak uclari sonra su toplar gibi olmus yanmaya baslamis yikamislar filan dayanamamis hastaneye goturmusler zaten hastaneye gidene kadar kolu mosmor ve balon gibi sismis ne yapsalarda duzelmemis kesmisler zehirdir evet ama bayagi akiyormus resmini istedim bi dahaki gittiklerinde yollicaklar ama girmeye korkuyorlar suan ayriyeten koku filan hic yokmus sadece oluk oluk akmis ve isin garip yani duvara hic bir calisma yapmadan gelmis sivi aralardan suan giremiyorlar ekipman alin dedim ozel kiyafetler filan onu arastiriyorlar suan bilgisi olan varsa cok memnun olurum bu konuda fikri olan varsa

Brkcll

Engellendi
Basiti var kırmızı değildir o katran gibidir eğer öyleyse beni bilgilendir çözümü basit

Brkcll

Engellendi
İki yöntem var ikiside tehlikeli ama anlatabilirim vebal almakta istemiyorum dediklerimi harf harf uygulayacaksan anlatabilirim

gokhan331

Member
Tabiki cok saol dinliyorum , hic sorun deil yeterki bi fikir alayim