ustatlar acil yardiminiza ihtiyacim var , zehirli sıvı

Brkcll

Engellendi
28lt benzin al 10 tanede çarşaf benzini yarım litrelik şişelere köy çarşafı alta serıcerıyı odun katmanıyla doldur şişeleri aralara serp girişten itibaren tutusturup terket orayı 7 8 saat sonra gir içerine yaparsan yap ama yanarken çıkan dumanı soluma yak kaç

Brkcll

Engellendi
Yöntem bilimsel benzin birden parlar parladıkca hava basıncı artar ve kademeli olarak içerde buharlaşan zehir dışarıya çıkar

S:W:A:T

Editör
Yöntem bilimsel benzin birden parlar parladıkca hava basıncı artar ve kademeli olarak içerde buharlaşan zehir dışarıya çıkar
Yok düşündüğün zaman zaten sonuç ortada :) Anlatırken kademeli olarak anlattığın için Okurken biranda kendimi buldum olayın içinde :D Başarılı ...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
:S: Allah cc yardımcısı olsun. Çok üzüldüm. Ah be kardeşim ah be kardeşim. Kılavuzsuz yol mu gidilir? Giden hedefe ulaşır mı?
Yeri boşverin, o arkadaşı kurtarmak için çözüm arayın. Doktorlarla birileri görüşsün. Numune istenirse çözüm bulunsun.

Ah kardeşlerim, neden 15-tl. verilip iş gören bir eldiven alınıp da giyilmez neden..???
Kapalı mekana giriyorsun, neden sensör alınmaz, gaz maskesi takılmaz, neden havalandırılmaz bu yer neden?
Bin defa söyleyip yazılmadı mı, çıplak elle bir yere değmeyin diye...

S:W:A:T

Editör
:S: Allah cc yardımcısı olsun. Çok üzüldüm. Ah be kardeşim ah be kardeşim. Kılavuzsuz yol mu gidilir? Giden hedefe ulaşır mı?
Yeri boşverin, o arkadaşı kurtarmak için çözüm arayın. Doktorlarla birileri görüşsün. Numune istenirse çözüm bulunsun.

Ah kardeşlerim, neden 15-tl. verilip iş gören bir eldiven alınıp da giyilmez neden..???
Kapalı mekana giriyorsun, neden sensör alınmaz, gaz maskesi takılmaz, neden havalandırılmaz bu yer neden?
Bin defa söyleyip yazılmadı mı, çıplak elle bir yere değmeyin diye...
Kendim yaşamış gibi oldum bende hocam aynı duygular içindeyiz...

gokhan331

Member
Arkadasij sağ eli dirsek kısmından operasyon ile alınmış suan hayati tehlikesi yokmus ama priskolojik olarak çökmüş insallah bir an once duzelir , dediginiz yontemi dikkstli bir sekilde uyguliyacaklar , ve ayriyeten korumali giyisi siparisi verdiler onu bekliyorlar ozel eldiven ve maskede kullanacaklar hayirlisi gelismeleri burdan yazarim

ragıp

Uzman
Arkadasij sağ eli dirsek kısmından operasyon ile alınmış suan hayati tehlikesi yokmus ama priskolojik olarak çökmüş insallah bir an once duzelir , dediginiz yontemi dikkstli bir sekilde uyguliyacaklar , ve ayriyeten korumali giyisi siparisi verdiler onu bekliyorlar ozel eldiven ve maskede kullanacaklar hayirlisi gelismeleri burdan yazarim

Allah acil şifa versin

gokhan331

Member
Arkadaslar son durumu paylasayim 20 30 ml cam tüp e numune aldi arkadaslar ozel koruma eldiveni ile maske ile , kimyaci bir arkadasin labatuvarina goturmusler , oncelikle dediginiz yontemi yaptık yine ayni devam edio akinti ve calisma yapamiyorlar , kimyager arkadasin dedigine gore yakinina bile yaklasmayin demis iceriginde ki zehir dunyanin en zehirli yilanin dan daha zehirli dedi labatuvarda bile anında imha etmisler inceledikten sonra , birsey soracam bu sey madem icildiginde veya dokunuldugunda insani oldurebiliyor , farkli yerlerde degerlendirelemz sanirim dimi bu zehir ve bir dahada gitmiyecekler , Allah acil sifalar versin diger arkadasada kolundan oldu