Üstatlar merdiven ne anlama geliyor

Amisos

Bilgili Üye
Sayın abim senin evde merdiven ne işe yarıyorsa kaya dağında da zirveye rahat çıkmaya yarıyo merdivenler gizli işlenmiş sanırım birde koltuk taş var iki kişilik hemde göl dere yada ırmak gibi bir yer mevcutmu koltuğa otur bak bakalım karşılarda ne var resimle sonrasında ustalar çözer işini senin. Daire içine almışsın aklında kalcana kaldırıp baksaydın belki bir ekmek belkide az bir zahmet ya nasip kardeş

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Güzel mezar havası var ama resimler çok yakın olmuş uzaktanda görmek gerekir .Veyada uçurmuşda olabilirler bu zamana merdivenlerin bazıları niş gibi duruyor .Bazı merdivenlerinde ucu boşa çıkıyor .

kubilay06

Yeni Üye
Üstat dogru söylüyorsunda merdivenler alttan başlayıp zirveye kadar cıkmıyorki bu şekilde, koltuk taşı dedigin hangisi onu anlamadım, o taşıda sökmeye calıştım çok yüksekteydi bıraktım geri :)

kubilay06

Yeni Üye
üstat dedigin gibi basamakların hepsinin sonu ucurum, zirvede bi yer alan kısıtlı uzaktan resim cekmek cok zor

Amisos

Bilgili Üye
Üstat dogru söylüyorsunda merdivenler alttan başlayıp zirveye kadar cıkmıyorki bu şekilde, koltuk taşı dedigin hangisi onu anlamadım, o taşıda sökmeye calıştım çok yüksekteydi bıraktım geri :)
3. Resmin koltuk olduğunu sanıyorum daha doğrusu öyle gibi görünüyor yada ben tabledden iyi seçemiyom gol mol yokmu bişey aşagısında

kubilay06

Yeni Üye
aşşasından dere akıyo üstat ,su kayaların arasından cıkıyo o kadar güzel bi yer :)

kubilay06

Yeni Üye
cözünürlük işini çözüyüm bi kaç resim daha atacagim

Amisos

Bilgili Üye
aşşasından dere akıyo üstat ,su kayaların arasından cıkıyo o kadar güzel bi yer :)
Tmm işte yaa dere dedin iş bitti onlarda büyük ihtimal koltuk dur bak yine söylim gözler yanilmıyorsa koltuk otur yak bi cigara karşında ne varsa çek 1 km kadar gözün önü yani ufuk açıksa resimle hadda bence bir dürbün bul öylede foto al hayırlısı vardır belki bi ekmek manzara resmide isterik kolay gelsin aman dikkat düşmeyesin önce can sonra canan

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Aile mezarlığı çoklu sistem ayrı ayrı tek girişlde olabilir ,içerden geçişli de olabilir büyük ihtimal.Seviye üst düzey zorlukta aynı şekilde .Uzaktan alabilsen keske resimler .