uydu dan tesbite inanmayan var ise iddia yapabiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
void kardeşim eve geçince kontrol edip buradan paylaşırım. Bu şekilde bir tespit yapılması benimde aklımdaki bazı soru işaretlerini netlestirmis olacaktır. Benim paylaşımdan sonra resimleri paylaşırsın. Simdiden teşekkür ederim.

arahnikaya

Bilgili Üye
dadas_25 ustam bakmışkem benim verdiğim yerede bi bakıver bende fotoğraflarla sonucu buraya koyarım inşallah bişeyler varsa hayır ve dua ile

CANADALI

Aktif Üye
Yazın uzun oldu kusura bakmayın..:200:

Hayyyyyyyyyyyytt Huuyyyyyyyyyyttttttttt Lan ben en iyisini bilirim.
Zarrrrtttt zurtttttt benden büyük yok iddiaya girelimmi?
Bak nassııı malı bulduruyom sizlere…..

Bakalım hangimiz daha uzağa işiyor gibi söylemler pek makbul olmasada

işte diğer bazı arkadaşların sorduğu sorularada cevap bile vermemiş değişik gayri ihtiyari iddialı cevapları yazmış bolbol buda ilginç olmuş.

Meselenin özü şudur arkadaşlar.Bazı insanlara dersinki sol kulağını tut bakalım? herkes ne yapar sol kulağını tutmak için sol elini kullanır işi bitirir kısa yoldan bazısıda işte sağ eli ile kafa arkasından dolandırır ve sol kulağı tutar bu olay ona benzemiş.
:zuhaha:

Biz önceden konu açtık gerçek uydu sistemleri diyede bizim anlattığımız olayı insan onu bunu bırakır arkadaşım.

Bende evde kablonet ve kablotv var işte artık herkesin evinde çanak anten var demi o kadar kanal var insan merak eder değişik discovery canal –national geographic gibi kanallara bakar orda değişik programlarda uydu tekonolojisi anlatılıyor bırak onu bunu bazı dizi filmlerde adamlar casus filminde ne yapıyor uydudan görüntü alıyoruz der.

İşte o tip görüntüye dikkat edersen uyduya bağladık der ve birebir canlı görüntü alır.Ama normal görüntü değilde İşte o görüntüyü birde bu infrared ve spectral denenle yapıldığını düşünürsen ve onuda sen bizzat kendin yapıyorsan.Olay bitmiştir.
O tip gerçeklerle adamlar maden ve arkeolojik yerleri zaten buluyor.

Define değilde büyük yapılar sit alanı gibi yerler….

Ama işte dediğimiz o işi yapmak için uydu şirketinin çalışan elemanı ve birde uyduya giriş yetkin yani şifren lazım diyoruz kısaca.
:20:

Hadi onuda geçtik.İşte photoshop gibi programları indir bana koordinat ver eee işte 5 metrede papazın mezarı var yanda boşluk var başka ne var ya işte başkada bir nane yok.Az ötedede 3 ün 1 iri var…

Her şey bu kadar basitmi diye sorası geliyor insanın.Yani bilgisayardan defineleri elinle koymuş gibi bul.

Birde ya bizde bu teknoloji var işte valla para mara istemiyoruz siz koordinat verin bakarız derler.Kardeşim elindeki teknoloji sağlam olsa zaten sen kimseden koordinat istemene gerek yok sana biraz akıl bedava verelim.Alırsan tabii…

Aç google erath ü anadoluyu gez 1 hafta google erath de takıl sonrada işaretlediğin hedef yerleri işte nasılsa uydudan sözde direkt bakıyon ya bak noktala sessizce git çaktırmadan çıkar yani demi bunu akıl edecek beyinde yokmu sende be birader..
Bu işler sessiz sedasız yapılır yani.

Bu nara atmalar nedir.Bu havalar nedir bu civalar nedir diye adamın sorası geliyor.

Yada şu olasılık var zaten sistem bi moka yaramıyor işte milleti gaza getirelim koordinat alalım sonrada yerleri öğrenip arşiv yapıp duruma göre ya yerleri satarız alan olursa keriz çok nasılsa eskiden.
Millete define haritası kakalarlardı ilerdeki olay şu bilgisayardan çıktısı google erath ve işte kıytırık bir programdan renkli çıktı işte alsana papazın mezarı diye kaktır gitsin.Koordinat satmaca…
:S:

Bu yazdığımda sanırım ilerdeki aşamada define haritasının yerine geçecek model olacak…

Yada birilerinin kanına girip şu var bu var diyip yemek yol ne varsa işte kafaya aldığı adamı gaza getirip yola çıkmak tüm masrafıda ona yıkmak.

Bu işlere yeni girenlere diyorum oltaya gelmeyin.
Gaza gelmeyin kimseye para kaptırmayın şu var bu var diyip 1-2 resim yada numune kıytırık sikke görüpte para kaptırmayın.
:230:

Ve inanın gerçekten bulan teknolojiler var değişik yöntemler ama işte bilen söylemez ve ifşa etmez kardeşim.Ama bak bulan teknolijinin birinden örnek altta yazayım sana..

Son söz şunu net yazıyorum hadi bende nara atayım hayttt huyt bendede bulan teknoloji var evet harbiden birebir görüntü veriyor ama bendeki uyduya bağlanmıyor kendi başına çalışıyor ve mal olan yerde görüntüyü veriyor olmayan yerdede birşey vermiyor.Definede ayrım yok altın gümüş bakır bronz demez ama metali renk analiz olarak gösteriyor gösterdiği yeri operasyon yapıp bakacan ordan kesin metal çıkar ama işte altın gümüş bronz bakır demez.Ve güzel yanıda küpün şeklini verir yada sandıkda aynı sandık gibi gösteriyor ekranda. Toprakta denemeye haç gömdük 2015 de eski tip büyük haç onuda haç şeklini verdi sistem.Mezarda ve boşluktada ayrı renkten anlıyorum.Bu teknolojiyi 20 senedir araştırıyorum arkadaşlarım ve ilk modelinide 2009da aldım ve 2010 aralıkta devlete yakalattım mahkeme oldu 6 ay hapis aldım ve hapse girmedim 5 sene hükmün sonraya bırakılması oldu yani ceza ötelendi.
:S:

2016 da o cezanın süresi bitti.Ben boşmu durdum durmadım.Gene araştırmaya devam ilk cihazın maliyeti bize girdimi 10.000-USD buna cihaz parası ve devlete ödenen cezalar ve en son mahkeme tek mahkeme idi işte o mahkemede bile sana devlet kitliyor ne kitliyor diye sor defterdarlığa bağlı muhakemat müdürlüğü vardır.İşte o müdürlükte avukatlar çalışır ve devletin tüm davalarına girer ve devlet zaten davayı kazanınca sanada mahkeme masrafları ve karşı tarafın avukatlık parasını kitlerler istersen ödeme icra dosyası açarlar…,
İşte o dönemde ne varsa kapadım ve cihaz parası ve cezalar 10.000-USD külliyen zarara bir bardak soğuk su içtim.
:174:

Ve sene 2014 de dedim bir adet alalım neyse kısa keselim bu seferde yaklaşık gene 8.500 USD ayarlayıp işte getirttim yurtdışından ama o arada işte bizim yaşlılar anne baba hastalıklar başladı. Anne alzemir oldu babada mesane kanserine yakalandı.
Şimdi evde yaşlılara bakıyoruz helede peder 2 senedir tam yatalak oldu altını bezliyorum.Ha şu var cihaz duruyor Arada bahçeye denemeye sahte sikkeler aldım kapalıçarşıdan 1 avuç onları bahçeye gömüp işte arada cihazı test ediyorum.Hayatım şimdilik böyle gittiği yere kadar.En azından bizimkiler vefat edince şunu biliyorum zaten benim elimde cihaz var işimi görüyor ve % 99.99999 olasılıkla işe yarayacak.
:230:

Ama son söz ben konu açıp nara atmıyorum.Gel size bakalım demiyorum cihaz satmıyorum cihaz bilgisi istesenizde vermem.Şunu diyende olabilir hocam cihazı 8.500-USD aldım demişsin sen bunu bize 85.000-USD verelim nakit cash deseniz gene vermem.
Önceden ne dedim 20 senedir araştır o zaman google amcanın translate yoktu hesap et ne çeviriler yapmışım.Şimdi bişey olsa yapıştır zırt diye 10 saniye de çevir.İşte mesele harbiden öyle böyle değil büyük emek harcadım ama işimi görecek malzeme elimde olması benim açımdan iyi.
Bulan teknolji varmı deniyor işte ben itiraf ettim var ama işte sizde ulaşmanız için bol bol googleda yahoo İngilizce olarak araştırın mutlaka yakalayan olur.
Ha dedektörlermi evet onlarda bulur bulmaz değil 2009 a kadara garrett kullandım.
Allah herkesin gönlüne versin…..

saftilki

Moderatör
Moderatör
canadalı 10 parmak klavye kullanıyon heralde he:20::applause:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
CANADALI usta Allah c.c hastalarına iyilik versin. sanada anne baba na bakmanın ecir ve mükafatını versin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...