uydu dan tesbite inanmayan var ise iddia yapabiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kullanici54

Yeni Üye
pusula17 ben anlamadım şimdi benim gösterdigim yerindaha ilerisindemi var ikitane daha nasıl oldu anlamadımki

Moik

Yeni Üye
Arkadaslar burda cihaz zor buldugu biseyi zor goruyorda google mu bulucak brakin yaa tmm teknoloci diyoruz ama bukadan da olamaz goole nasa da degil nede inderpol bos verin her kim nediyosa desin siz bildiginiz gibi yapin

kullanici54

Yeni Üye
ragıp usta şimdi sen öyle dedinde ben ne tarafa gidecegimi şaşırdım diger iki tanesi nerde anlayamadım en azından bana bi resim falan atsaydın

ragıp

Uzman
@ragıp usta şimdi sen öyle dedinde ben ne tarafa gidecegimi şaşırdım diger iki tanesi nerde anlayamadım en azından bana bi resim falan atsaydın
:) ah be usta, o gün bakmıştım. aklımda kaldığı kadarı ile yazayım bak size
doğudan batıya gidiyoruz, sizin yığma sağda. devam ettiğinde yol az ilerde T yapıyor
sağa devam edersen, yine sağında bir yığma daha var
ilerle yol yine T yapıyor, sola devam et. az ilerde solda bir yığma daha var

hatırladığım, budur

selametle

kullanici54

Yeni Üye
:) ah be usta, o gün bakmıştım. aklımda kaldığı kadarı ile yazayım bak size
doğudan batıya gidiyoruz, sizin yığma sağda. devam ettiğinde yol az ilerde T yapıyor
sağa devam edersen, yine sağında bir yığma daha var
ilerle yol yine T yapıyor, sola devam et. az ilerde solda bir yığma daha var

hatırladığım, budur

selametle
sagol reis buda yetti beni aydınlatmaya tşkrler

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Vay arkadaş ...
Konuyu okurken 1 paket sigara bitti :) .
Araştırmak kafa yormak güzel iştir ,bu zamana gelinen,bulunan teknoloji veya yapay zeka veya herhangi bir ilaç diyelim ;hiçbirisi parmağı şıkladınca ortaya çıkmadı . Labaratuvar da çöpe atılan atıkların birleşmesi sonucu ortaya çıkan buluşlar ,(a) ararken (b)yi keşfeden bilim insanlarımız ..Yani beyinimiz her daim gelişime açık ,kısaca ben konu içerisindeki davranış şekilleri dışında bir absürt düşünmüyorum .Sonuçta halen eline TV kumandası almayan insanlar var .Burda bence verilen emek önemli , harcanan zaman önemli , hayatımizda hiç duymadığımız , görmediğimiz bir kelimeyi dahi beynimize Save edebiliyorsak ne mutlu bize .Konu buya ,dadaşım araştırmaya devam ,diğer arkadaşlarda varsa elinden gelen koysn ortaya.Hatta bir kaç koordinat da ben verebilirim .Ama tamam 100%100 noktayı aldık diyelim ,kaya mezarı gösterdi ,ok.İste kapağı bulamıyoruz.:)Sıkıntı orda :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...