uydu dan tesbite inanmayan var ise iddia yapabiliriz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 ustam bu programda sapma mesafesi var mı? Varsa ne kadar?
Ustam ilk zamanlar duyumlara göre hareket ediyordum Sonradan tecrübe ile bakınca en fazla 5 metreye kadar sapma olabildiğini tespit ettim. Çünkü bu veriler uydunun dünyadan aldığı verilerin uzaklığı ile alakalı oluyor. Ben en yakın haliyle verileri işlediğim için sapma payı mimnimum seviyede oluyor.
timur964 ustam o sapma oranları zamanla öğrenince neye göre değiştiğini öğrenince tarihe karıştı. Şu an en fazla 5 metre sapma yapabiliyor o da meyilli toprak yapısında olabiliyor.

camuka

Engellendi
:) belli sen fena bı kazık yemişsin bu uydu olayından :)

timur964

konularim
Ustam ilk zamanlar duyumlara göre hareket ediyordum Sonradan tecrübe ile bakınca en fazla 5 metreye kadar sapma olabildiğini tespit ettim. Çünkü bu veriler uydunun dünyadan aldığı verilerin uzaklığı ile alakalı oluyor. Ben en yakın haliyle verileri işlediğim için sapma payı mimnimum seviyede oluyor.
@timur964 ustam o sapma oranları zamanla öğrenince neye göre değiştiğini öğrenince tarihe karıştı. Şu an en fazla 5 metre sapma yapabiliyor o da meyilli toprak yapısında olabiliyor.
5 mt nedir ustundesin demektir valla çok iymiş usta .. sen kurtarıcan bizi dadaşım işallah

N@KKoZ

Aktif Üye
:) belli sen fena bı kazık yemişsin bu uydu olayından :)

Bir tane olayın doğruluğuyla ilgili mantıksal yada bilimsel bir kelime söyleyebilir misin ? Uydu işinin mantığını bilimsel yada mantıksal açıkla buyur ??

Forumlara yazarsan görürsün, elinizdeki surfer, voxler gibi programları kırdırıp piyasaya kim sürmüş. kazık yiyen dediğim gibi ben 80-90 kişi duydum, ben havaya para kaptırmam, genelde sen gibiler hem parasıı hemde kendisini kaptırıyor.
Uydudan yer bulacaksın, altın çıkaracaksın, oda bulacaksın, gelip define sitesinde ben bu işi yapıyorum diyeceksin. Senin yol alman lazım milleti keklememen için.

kerti17

Aktif Üye
dadas_25 ustam iki tünelli olan odalarda 8 metre ile 10 mt sapma var. Tek oda olan yapı 25 mt sapma var. Ama bu bile mükemmel bir sonuç.

timur964

konularim
Bir tane olayın doğruluğuyla ilgili mantıksal yada bilimsel bir kelime söyleyebilir misin ? Uydu işinin mantığını bilimsel yada mantıksal açıkla buyur ??

Forumlara yazarsan görürsün, elinizdeki surfer, voxler gibi programları kırdırıp piyasaya kim sürmüş. kazık yiyen dediğim gibi ben 80-90 kişi duydum, ben havaya para kaptırmam, genelde sen gibiler hem parasıı hemde kendisini kaptırıyor.
Uydudan yer bulacaksın, altın çıkaracaksın, oda bulacaksın, gelip define sitesinde ben bu işi yapıyorum diyeceksin. Senin yol alman lazım milleti keklememen için.
sonuç olarak cihazmı iydir diyorsun:S:

camuka

Engellendi
yaran derin gocunduğuna göre :) ücret ile yada ücretsiz çekim yapmıyorum kardeş sen neden atlıyosun uzaycağındayız sen bi haber isen teknoloji den biz ne yapalım benim ekonomik bir sıkıntım yok zaten sen derdine yan nediyeyim zaten sen gibi geri kafalı cahiller yüzünden birşey üretemez hale geldik olmaz olamaz yalan lugatınızda başka kelime yok :)

N@KKoZ

Aktif Üye
sonuç olarak cihazmı iydir diyorsun:S:
Ne aradığını bilmen iyidir diyorum kardeşim. Neyi aradığını bilirsen ona uygun bir cihaz alıp araziyi gezebilirsin. Tektekçilik yapacaksan ona uygun cihaz alırsın, yok derin arama yapacaksan ona uygun alırsın. Yapı boşluk için yine uygun cihaz tercih edersin.

camuka

Engellendi
Çekildi burası 2 m boş oda var tek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...