Uydudan yer bakan varmı :)

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Valla arkadaşlar ben araştırmayı severim. kanije ustad dan balık ver demedim bana öğret dedim ve işin daha başlangıcındayım. Grafik yorumlama kısmını henüz çözemedim. İnşallah onuda çözersem birşeyler olacak gibi. Ama rahat durmuyorum başka uydular ve programlarıda araştırdığım için şimdilik yerimde sayıyorum.

Kanije ustam bu görüntüler video daki filtreleri uygulama sırasına göre yükledim. Baktığım alanda tavuk ve 7 civciv olduğunu düşündüğüm alandır. Bu grafiklere göre düşüncen nedir.

human

Yeni Üye
Selamun aleyküm
Arkadaşlar uydudan yer bakma 3 boyutlu yeraltı görüntüsü alma bunlar çok fantezi işler bu günkü teknoloji ile zor diye düşünüyorum. Şimdiye kadar da bakanı duydum ama başarılı olmuş somut bir veri almış olanı henüz duymadım. Selametle.

Renix

Bilgili Üye
ustam bu videonun linkini yazarmısınız acaba
Valla arkadaşlar ben araştırmayı severim. @kanije ustad dan balık ver demedim bana öğret dedim ve işin daha başlangıcındayım. Grafik yorumlama kısmını henüz çözemedim. İnşallah onuda çözersem birşeyler olacak gibi. Ama rahat durmuyorum başka uydular ve programlarıda araştırdığım için şimdilik yerimde sayıyorum.

Kanije ustam bu görüntüler video daki filtreleri uygulama sırasına göre yükledim. Baktığım alanda tavuk ve 7 civciv olduğunu düşündüğüm alandır. Bu grafiklere göre düşüncen nedir.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bendeki eksik ve sessiz video kanije ustanın hazırlayacağı video yu bekleyin. Eklenecek videoda işin asıl kısmı yoktur. Tam video atılınca konu üzerinden konuşabiliriz.

can5505

Yeni Üye
uydudan görüntü alanlar var hatta israil malı devletin kullandığı uydu tabi bende pek kayde almadım çünkü yeri biliyorumdum daha doğrusu varmı yokmu diye konum atıyon oda sana görüntüyü gönderiyor

ragıp

Uzman
@kanije

üstadım, S.A.
Uydudan yer görüntüleme
herkesçe çok merak konusu ve ümidi
video dediniz, program dediniz
akşama dediniz
herkes sizi beklemekte :)

selametle

ragıp

Uzman
@poseidon2023

dostum, sen şimdi ne yaptın,
ben serhoşmu oldum ne?
hele bir anlatırmısın
bu resimler nedir, nereden geldi

poseidon2023

Uzman
ne demek bu uydu cekimi yapılıyor muş bu kadar basit miş bende faydanayım dedim avcumun içi gibi bildiğim i yer bakalım görelim okadar basit mi bu uyduuuuuuu cekimi gidip sallama bi yer ver miyem dedim @ragıp

aga uydu cekimi uydurma mı görek