Uyuyan yilan kapali mahsen

Batmanbrahma

Yeni Üye
Batmanbrahma...

Sevgili kardeşim Ben bu senin konuna daha önce yorum katacak idim lakin bu tür bir konuyu daha öncede işledik. Amma yinede size biraz katkımız olsun isterim Bak şimdi sevgili kardeşim şayet resimdeki işaretlediğim alnı açtın ise bir çuval inciri berbat etmişsin. Nedeni bende kalsın. Sevgili dostum bu yılan Bir medeniyet bir krallık bir büyük kilise işaretidir. Diğer yılan işaretleri ile karıştırmamak lazım. Amma biz buradan resim ile görüyoruz siz bunu yakinen görmşsünüzdür her halde önce siz teyid ediniz bu gerçekten bir yılan kabartmasımıdır. Şayet öyle ise bu alnada araman gerkenleri size söylemek isterim. Önce şu resimdeki yerin yanlış yerine bakıyorsun işaretlediğim alna bak. Sonra Bu yılanın olduğu alanda iddia ediyorum lakin önce yine hatırlatayım doğal değil işaret hakiki ise bir kale yada bir kilise olacak. Ve bu yerlerin önemli kişilerine ait mezarlar olacak bu mezarlar papaz yada üst düzey komutan gibi yani mevki sahibi kişilerin mezarları. Bak sevgili kardeşim iyi araştır yılanın baktığı yönde ne var kilisemi mezarlıkmı
Ekli dosyayı görüntüle 236675
Yilanin baktigi yerin karsisinda mezarlik var yabliz arada 200 metre var tepelik alanda isaretlesiginiz mahsen mezarligin altinda yilanla mezarlik arasinda kurumus dere var

Batmanbrahma

Yeni Üye
O gun hafiza kartim islanip yanmisti sadece 1 2dk lik video yeri vardi bukadar cekebildim

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör

Batmanbrahma

Yeni Üye
3 agcta var 3 koyuda var bu mahsenin ust yarafi eski mezarlik yerlesim alani kalintilari var bunun altinda kurumus dere var 3 objeyi nekadar uzaginda ariyacaz

Batmanbrahma

Yeni Üye
BatmanbrahmaEkli dosyayı görüntüle 237015

Anladığım kadarı ile artık bu çember içine aldığım yer bu durumda değil. Ne yapalım yinede sormalıyım .Sevgili kardeşim burada üç olan şeyi bul Üç yaşlı ağaç Üç adet büyük kaya üç kuyu VS Vs Yani üç olanları ara. Ve o üçü bulunca onu dörtlüyeceğiz resimdeki gibiEkli dosyayı görüntüle 237016

3 agcta var 3 koyuda var bu mahsenin ust yarafi eski mezarlik yerlesim alani kalintilari var bunun altinda kurumus dere var 3 objeyi nekadar uzaginda ariyacaz

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Batmanbrahma..

Sevgili kardeşim ben mesafe sormadım yönünüde bilmem. Lakin sizde teyit ettiniz. Bu üçlerin olduğunu . Şimdi size düşen o üçlerin yanına Resimdeki gibi bu kuyu olur ağaç olur Yeterki bir üçgen oluştursun . Bu üçlünün yanında bunlara biraz uzak olabilir dördüncüyü bulacağız şemayı tamamlamak için ve bulunca onu bir gözden geçireceğiz. . Fakat Bu üçlemelerin çoğu tehlikeli yerlerdir. Biliyorsunuz üçlemenin önemini her halde. Ve sevgili kardeşim Şayet bahsettiğiniz bu üç ağaç ve üç kuyu gerçekten çok eski iseler inan buradn daha güzel bir konu olmuş olur çünki onlarda ayrı bir olaydırlar. Amma illaki bir üçgen oluşturmaları lazım . Bu üçgen iki yakın bir uzak da olabilir. . Birde gelelim senin bu kayana yani çember içine aldığım yer ve oymanında olduğu kaya. Sen yanlış yerden işlem yapıyorsun. Ben ce bu kayanın önünden biraz açığından bu kayanın altına doğru gelen bir oda var giriş biraz aşağı doğru meylli yerden çok uzak değil. O tarafa bir boşluk testi yapın
Ekli dosyayı görüntüle 237020Ekli dosyayı görüntüle 237021

Batmanbrahma

Yeni Üye
Batmanbrahma..

Sevgili kardeşim ben mesafe sormadım yönünüde bilmem. Lakin sizde teyit ettiniz. Bu üçlerin olduğunu . Şimdi size düşen o üçlerin yanına Resimdeki gibi bu kuyu olur ağaç olur Yeterki bir üçgen oluştursun . Bu üçlünün yanında bunlara biraz uzak olabilir dördüncüyü bulacağız şemayı tamamlamak için ve bulunca onu bir gözden geçireceğiz. . Fakat Bu üçlemelerin çoğu tehlikeli yerlerdir. Biliyorsunuz üçlemenin önemini her halde. Ve sevgili kardeşim Şayet bahsettiğiniz bu üç ağaç ve üç kuyu gerçekten çok eski iseler inan buradn daha güzel bir konu olmuş olur çünki onlarda ayrı bir olaydırlar. Amma illaki bir üçgen oluşturmaları lazım . Bu üçgen iki yakın bir uzak da olabilir. . Birde gelelim senin bu kayana yani çember içine aldığım yer ve oymanında olduğu kaya. Sen yanlış yerden işlem yapıyorsun. Ben ce bu kayanın önünden biraz açığından bu kayanın altına doğru gelen bir oda var giriş biraz aşağı doğru meylli yerden çok uzak değil. O tarafa bir boşluk testi yapın
Ekli dosyayı görüntüle 237020Ekli dosyayı görüntüle 237021
Girisin oymanin yaninda olmadigini tahmin ediyorum tasin etrafinda calismanin yanlis oldugunu soylediniz neden kotu oldugunu söylerseniz sevinirim eğer bana yardimci olursaniz genis resimler bolge resimleri yilanin yonu massenin ustunuyolarim size benim facebk adresim .................. lutfen bilgilendirme yapin

(Kendi iyiliginiz icin kisisel bilgilerinizi paylasmayin, ayrica butur davranislar site kurallarina aykiridir.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Batmanbrahma Sevgili dostum ben böyle açıkça konuşmayı severim herşeyim ortadadır ve başka bir yerde değil neyiniz varise burada herkezin göreceği şekilde yapar iseniz daha memnun olurum. Yunus emrenin şu sözünü unutma (((bir sinek salladı vurdu kartalı yere yalan değil bende gördüm tozunu)))) Yani ummadığmız bir anda bir kardeşimiz bizim ufkumuzu açabilir. Ve bizden daha güzel bir şey gösterebilir. Dostum bu işler kolay olmuyor. Elinizde ne var ise ortaya dökmek kötü değildir sizin için daha iyidir ne kadar ekmek o kadar köfte. Bu benden sana bir ağabey tavsiyesi olsun Ve buradaki ustalarımızada saygızızlık yapmış oluruz Burada bizden daha bilgili ustalarımız vardır Hepsinede buradan sevgiler diliyorum . Ve sizi de hoş göreceklerini umuyorum . (((((((hatasız kul olmaz hatamla sev beni)))))))):20:

Batmanbrahma

Yeni Üye
Batmanbrahma Sevgili dostum ben böyle açıkça konuşmayı severim herşeyim ortadadır ve başka bir yerde değil neyiniz varise burada herkezin göreceği şekilde yapar iseniz daha memnun olurum. Yunus emrenin şu sözünü unutma (((bir sinek salladı vurdu kartalı yere yalan değil bende gördüm tozunu)))) Yani ummadığmız bir anda bir kardeşimiz bizim ufkumuzu açabilir. Ve bizden daha güzel bir şey gösterebilir. Dostum bu işler kolay olmuyor. Elinizde ne var ise ortaya dökmek kötü değildir sizin için daha iyidir ne kadar ekmek o kadar köfte. Bu benden sana bir ağabey tavsiyesi olsun Ve buradaki ustalarımızada saygızızlık yapmış oluruz Burada bizden daha bilgili ustalarımız vardır Hepsinede buradan sevgiler diliyorum . Ve sizi de hoş göreceklerini umuyorum . (((((((hatasız kul olmaz hatamla sev beni)))))))):20:
Degerli ustam simdilik elimde bunlar var telefon hafizasindan kaynakli fazla cekemedim adres uyarisi icinde ayrica tesekurler bütün ustalara ayri ayri tesekur ediyorum

Arkadaşlar yılan kapak taşına bakıyor. Kapak taşını kaldırdık altında kitabe mevcut. Merdivenle aşağıya indik tünel. Bu tünel 10 m sonra taşlarla örülmüş. Nerde ne aramalıyım saygilar