V ve Yılan

güney doğu kuzeybatı işaretten tam emin olamadım ...daha detaylı yönlerden fotolarıda olsaydı iyi olurdu ama bak bakalım bu sisteme uyuyormu ... arazi yapısı hafif engebeli ve kuzeybatı yönünden güneydoğu yönü uzantısında hafif tırmanma meyilli tam tersi ise güneydoğu yönünden kuzeybatı yönüne hafif tatlı inişlimi yani uzak mesafeleri soruyorum birkaç yüz metreleri güneydoğu yönünde uzak mesafe ilerleyince burraya dikkat arazi aniden soldan sağa uzanan ani bir yükselti yada kot yükseltisi yada duvar gibi set yükselti halini alan bir oluşum olacakmı söylediklerimi iyice anla sonra yap bu sisteme uyuyorsa bir bak
Kuzeyden güneye doğru hafif meyilli

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hıristiyan 3lemesi iki boş bir dolu mezar der koruması olan bir mezar yılan kokuyucu ustam ında dediği gibi boşluk tespiti yap yada mıdır olan bir yer ara inşallah mübarek

emirimmuzo

Member
Ekli dosyayı görüntüle 254249Ustalar daha iyi bilirler ama benim gözüme çarpan ortada kare şeklinde bir kapama gibi geldi ve işaretlediğim gibi muntazam çizgiler var acaba üstüne kapamamı yapıldı bilemedim nasibinizde ne varsa onu yaşarsınız kolay gelsin.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Biri deseki şu yönden sinyal aldık ,inceleyim tutarlılık olursa noktayı aydınlığa kavuşturam bir türlü gerçekleşmiyor :)