Vakko ustam bu yazıyı yorumliyabilirmisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu kadar hakimiyet yetermi ustam yakınlaşır imzam var altta:)
ne yaziymis yaw bu paso atisma var.
gercek ve dogru tekdir darilmaca olmasin.kimsenin zihni beyni yorulmasin..
sonradan ciziktitilmis cirkin deneme olmus.bence oyle demiyom gercekden fake kaya yuzunde sahte antik yazi calismasi.inanmayan bu alinti yaptigim resmi buyutup incelesin.ben inceledim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ve bu işarete sahte diyen arkadaşlara sormak istiyorum orjinal işaret nasıl olur ve nasil görmek isterler bir işaret yorumunu bilmeye bilirsiniz ama sahte diyip bilmiş gibi konuşmayın sonra kimse yorumlarınızı kaide almaz
Ustam .. yazdığımız mı anlaşılmıyor ... biz işaret ve yazı yok demedik ... işaret bana yani .kendi şahsi fikrim .. sahte.çakmasyon..
Ustam ..yorumumu sen dikkate alırsın almaz sın ..kendi kararın ... veya sana uygun yorumu takib eder ona göre hareket edersin ...rast gelsin ...

Anke

Aktif Üye
sonradan ciziktitilmis cirkin deneme olmus.bence oyle demiyom gercekden fake kaya yuzunde sahte antik yazi calismasi.inanmayan bu alinti yaptigim resmi buyutup incelesin.ben inceledim
Kusura bakmada o kaya öyle kolay çizilecek bir kaya değil neyse yorumumun için saol yaziyi okuyabildinmi sen onu de bana sahte olsun yaziya yorumun varmı

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
.
Valla ustam .. dikkat ettiysen ..acemilik ve kalitesizlik basbas bağırıyoken ... nasıl umut satalımki değilmi .. .. hele konu ya bu işin heyecanını gazınıda verirsek .. arkadaşı gereksiz hayale sürükleriz .... ne diyelim herkes beğendiği yorumu alsın ..

matrax33

Aktif Üye
@vakko

ustam bu haçlı olan resimde hem haç, hem W, hemde solundaki düz çizgi işarette noktalar var. Yani önce noktalar zımbayla atılmış arasına işaretler doldurulmuş. Bu yazım tekniği mi, yoksa ayrıca bir anlamı olabilir mi ?

matrax33

Aktif Üye
Kusura bakmada o kaya öyle kolay çizilecek bir kaya değil neyse yorumumun için saol yaziyi okuyabildinmi sen onu de bana sahte olsun yaziya yorumun varmı
Harflerin içi belirginleşmesi için çizilmiş, harflerin altında orjinal yazılarıda mevcut ben görebiliyorum. Bu işaretlerin içlerini sen mi kazıdın ? Millet bu yüzden işgilleniyor muhtemelen.

Anke

Aktif Üye
Ustam .. yazdığımız mı anlaşılmıyor ... biz işaret ve yazı yok demedik ... işaret bana yani .kendi şahsi fikrim .. sahte.çakmasyon..
Ustam ..yorumumu sen dikkate alırsın almaz sın ..kendi kararın ... veya sana uygun yorumu takib eder ona göre hareket edersin ...rast gelsin ...
Sen bölgeyi gorsen
Konu hakkında sahte veya çakma olarak yorum yapanlar.Birşey sahte ise bunu ispat etmeniz gerekmiyormu.2 gündür sahte diyorsunuz ama ispatınız yok profesyonellik bumu oluyor bu işte.Kayanın ilk orjinal haline bakın daha sonra üzerinden ben harfler belirgin olsun diye geçtiğim için yeni çizilmiş görüntüsü var.Eğer sahte diyorsanız orjinal bir yazı gösterin kaya üzerinde bana bekliyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
.
Valla ustam .. dikkat ettiysen ..acemilik ve kalitesizlik basbas bağırıyoken ... nasıl umut satalımki değilmi .. .. hele konu ya bu işin heyecanını gazınıda verirsek .. arkadaşı gereksiz hayale sürükleriz .... ne diyelim herkes beğendiği yorumu alsın ..
abi dogru tekdir.anlam vermekde zorlandigim.bir durum yok.sonadan cizilmis kaya yuzeyi var....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
abi dogru tekdir.anlam vermekde zorlandigim.bir durum yok.sonadan cizilmis kaya yuzeyi var....
Orj.işaret ve aralardaki çakmasyon işaretler bariz belli .. kullanılan murç farklı .. ve murç vuruşları bile farklı .. ya ilk işateti yapan öldü takım taklavatlarıyla beraber yok oldu .. 2 ci 1 usta getirdiler..oda ısta değil acemi usta .. olmalı ki bukadar fark olsun ..

matrax33

Aktif Üye
Orj.işaret ve aralardaki çakmasyon işaretler bariz belli .. kullanılan murç farklı .. ve murç vuruşları bile farklı .. ya ilk işateti yapan öldü takım taklavatlarıyla beraber yok oldu .. 2 ci 1 usta getirdiler..oda ısta değil acemi usta .. olmalı ki bukadar fark olsun ..
hangileri orjinal hangileri çakma üstadım ?

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim .. haç işareti nin işciliğiyle kalitesiyle .. diğer işaretlerin kalitesine bakın .. bariz sırıtır .. dönemin illa yakın olması gerekmiyor .. bu işler .. 300 sene öncede yapılıyordu 500 sene öncede 1000 sene öncede yapılıyordu ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...