ve son yakın resimler

eskia26

Member
Öyle ise o koltuğa oturduğunda karşında halkalı kayayı görmen lazım.undefined
undefined
undefinedundefined
halkalı kaya yok meydanda kardeşim...yada nasıl birşey bilemedim..baktıgımda ama asağıdaki resim net görünüyor..açı biraz ters,resmi bulayım hemen atayım,ben tilki işaretine benzettim,

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ben bu resmi daha önceden hatırlıyorum. Dha doğrusu bu yeri ve üstünde bayağı bir yorum yapmış idim. Lakin konun ismini ve kimin açtığını hatırlamıyorum. Lakin burası olduğundan eminim

eskia26

Member
Ben bu resmi daha önceden hatırlıyorum. Dha doğrusu bu yeri ve üstünde bayağı bir yorum yapmış idim. Lakin konun ismini ve kimin açtığını hatırlamıyorum. Lakin burası olduğundan eminim
burası benim kardeşlik...BEN BULDUM,ve daha burayı bilen,yanımda götürüp resim çektiğim nadir insanlardan baskası bilmiyor..yanımda götürdüklerimde sahiplenmez,güvenmediğim insanla yola cıkmam..birçok yerden yardım istedim.istendi..belki konularımın biride,resimlerin dağılmaması üzerineydi..

eskia26

Member
o yorumları birr daha yapsan....

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
halkalı kaya yok meydanda kardeşim...yada nasıl birşey bilemedim..baktıgımda ama asağıdaki resim net görünüyor..açı biraz ters,resmi bulayım hemen atayım,ben tilki işaretine benzettim,
undefined
undefined
Önce o koltuğa oturduğunda karşında kesik bir kaya görmelisin . Halka orada olacak .
halka gitmiş olabilir lakin kesik kaya belli olur Oradan bakınca diğer halkayı göreceksin. Tabi bu dediklerim doğru yerde isen geçerli. Ve en büyük delil yakındaki manastır . En azından harabesi durur

eskia26

Member
undefined
undefined
Önce o koltuğa oturduğunda karşında kesik bir kaya görmelisin . Halka orada olacak .
halka gitmiş olabilir lakin kesik kaya belli olur Oradan bakınca diğer halkayı göreceksin. Tabi bu dediklerim doğru yerde isen geçerli. Ve en büyük delil yakındaki manastır . En azından harabesi durur
kardeşim,kesik kaya resmini atıyorum,hangisi bilemedim.manastırıda bilemedim...lakin 7 devasa büyüklükte küp çıkarıldı 20 km içerisinde..küpler bos dendi..şimdi isim veremiyorum ama herkesin bildiği bir isim karısmıstı olaya.manastırın küpleri denmişti..boş küpleri tasıyan benim arkadasım,,yıkım ve harfiyat işleriyle uğrasır...

eskia26

Member
kardeşim,kesik kaya resmini atıyorum,hangisi bilemedim.manastırıda bilemedim...lakin 7 devasa büyüklükte küp çıkarıldı 20 km içerisinde..küpler bos dendi..şimdi isim veremiyorum ama herkesin bildiği bir isim karısmıstı olaya.manastırın küpleri denmişti..boş küpleri tasıyan benim arkadasım,,yıkım ve harfiyat işleriyle uğrasır...
koltuggun karsısından ikiside görünüyor

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
kesik kaya koltuktan bakınca görülecek. Bu koltuktan görünüyormu
undefined

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Burada balıkmı var benmi hayelledim acaba.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu kayaların hangisi 10 metre yüksekliğinde var