X mi zarf mi anlayamadim

gizemli 34

Bilgili Üye
Hiç bir bilgim olmadan tahmi yürüterek yazıyorum zarfın içindeki çizgilerin uç kısımlarının baktığı yönleri araştır.

Coffie5

Member
Muğladaki alındı antalyadaki alındı bu bölgelerdeyse alınmıştır büyük ihtimal. İşaretin zarf işareti diğer iki işareti bulmadan malzemeyi bulma ihtimalin çok düşük çünkü 2,5-3 metre derinlikte dedektörle arazide bulamazsın. Senin yerinde olsam gece gündüz çadır kurar ararım o bölgedeki kayaları santim santim bakarım. İki heybe dolusu malzeme var orda gümüşte çıksa iyi para ediyor altın çıkarsa zaten kalpten ölürsün muhtemelen ağırlığını yazmıyorum. Kolay gelsin diğer iki zarfı bulmadan yazma :)
Acik acik yazım bolge sinop aradim taradim.kaldirmadigim tas kalmadi kesinlikle 2. 3
Zarfi bulamadim arkadaslar

Coffie5

Member
70 adim ile 90 adim arasinda bir yuvarlar cember cizip özenle aradim taradim bulamadim malesef

Azgın defineci

Yeni Üye
Güzel işaret bu dere akarsu bilmemne konuşanlar işaretten anlamayanlar ne bos yorumlar olmuş evet zarf sistemi olabilir yalnız zarf sisteminde buna yakın kare oyma kafa karıştırıyor bence kare olmanın ucu x i göstermekte burda sağlam yöneticinin odası var kesinlikle tika başa dolu ...farklı yerden aynı işaretler aynı anlama gelmez anlayın bunu ...benim laki düşüncem burası elle açılacak bir yer değil etrafdaki kayalıklardan dolayı işçilik çok zor ne var sa kare oyma x arasinda

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Acik acik yazım bolge sinop aradim taradim.kaldirmadigim tas kalmadi kesinlikle 2. 3
Zarfi bulamadim arkadaslar
Mezarlık alan, içindeki çarpı olan kare yarım kalmış yada mezar için uygun gorulmeyip yapilacakken vazgeçilmiş veyada meftanin ağır bir suçu varsa o şekilde işlenmiştir.
2.sini 3.sünü aramanıza gerek yoktur .
Mezar sunagi bunlar başka arayışlara girmeyin.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamun aleyküm kardeşim resimlerin orjinal olmadığı yanılmışta olabilirim ama haç dediğimn eğer haç ise resme göre solunda mezarı yada odayı işaret ediyor. Mektubun karşısındaki işaretlediğim kalp ise ya tuzak der yada bayan mezarı der. Her halukarda sanaprada mezarı veriyor. Uzaklarda olmadığı aşikar ve büyük ihtimal kayalardan birinin dibinden en fazla 2-3 mt inip ya kapak taşını açıp girecen yada sıvanmış kapağı bulup kırıp gireceksin. Tespit için bu alanda en iyi sistem rezistivite yada çok iyi bir çubuk ustası olabileceğini düşünüyorum.

Coffie5

Member
Selamun aleyküm kardeşim resimlerin orjinal olmadığı yanılmışta olabilirim ama haç dediğimn eğer haç ise resme göre solunda mezarı yada odayı işaret ediyor. Mektubun karşısındaki işaretlediğim kalp ise ya tuzak der yada bayan mezarı der. Her halukarda sanaprada mezarı veriyor. Uzaklarda olmadığı aşikar ve büyük ihtimal kayalardan birinin dibinden en fazla 2-3 mt inip ya kapak taşını açıp girecen yada sıvanmış kapağı bulup kırıp gireceksin. Tespit için bu alanda en iyi sistem rezistivite yada çok iyi bir çubuk ustası olabileceğini düşünüyorum.
Aleykum selam usta evet resimlerdeki yanılmalardan dolayı oyle gorunuyor bir işaret olarak yapılmamış.

Karabulut

Operatör
Kare olan yer daha sonra açılmışa benziyor X olan yere su dök horosanda olabilir Cihaz desteği alman şart