Y şeklindeki zeytin dalının altını çektiği doğru mu ?

Sır

Member
Altin bulan cubuk varsa banada lazım

Wazgecilmez

Aktif Üye
idris Doğruluğunu teyit etmek istiyorsan bunu deneyeceksin...
Yeri belli olmayan bir definenin yerini bulmak için fındık veya zeytin ağacından çatal bir dal kesilir. Bir köşesine:
Sübhânellezî esrâ bi abdihî leylen minel mescidi! harami ilel mescidil aksallezî bâraknâ havlehû li nüriyehû min âyâtinâ innehû hüves semiy’ul besıyr

ikinci köşesine:
Ve min âyâtihî halkus semâvâti vel erdi ve mâ besse fihimâ min dâbbetin ve hüve ala cenTıhim izâ yeşâü kadîr

Üçüncü köşesine:

Ve teral cibâle tahsebühâ câmideten ve hiye temürru merras sehâbi sun’allâhillezî etkane külle şey’in innehû habîrun bimâ teFalûn

Dördüncü köşesine:
Ve in küllün lemmâ cemiy’un ledeynâ muhdarûn* Ve âyetün lehümül erdul meyteh* ahyeynâhâ ve ahracnâ minhâ habben fe minhü ye’külûn

Ayet-i kerimeleri yazılır. Üzerine (21) kere “Kasemü’l-Emlâki’l-Felekiyye” okunur. Çubuk bu suretle hazırlandıktan sonra ihtiyaç zamanında kullanılmak üzere muhafaza olunur. Define araştırması sırasında çatalın tekli tarafı yere eğik vaziyette tutulur ve devamlı olarak “Kasemü’l- Emlâki’l-Felekiyye” okunur, ta ki çubuk ele yapışmış gibi seni definenin üzerine götürünceye kadar.

Sır

Member
Yeri belli olmayan bir definenin yerini bulmak için fındık veya zeytin ağacından çatal bir dal kesilir. Bir köşesine:
Sübhânellezî esrâ bi abdihî leylen minel mescidi! harami ilel mescidil aksallezî bâraknâ havlehû li nüriyehû min âyâtinâ innehû hüves semiy’ul besıyr

ikinci köşesine:
Ve min âyâtihî halkus semâvâti vel erdi ve mâ besse fihimâ min dâbbetin ve hüve ala cenTıhim izâ yeşâü kadîr

Üçüncü köşesine:

Ve teral cibâle tahsebühâ câmideten ve hiye temürru merras sehâbi sun’allâhillezî etkane külle şey’in innehû habîrun bimâ teFalûn

Dördüncü köşesine:
Ve in küllün lemmâ cemiy’un ledeynâ muhdarûn* Ve âyetün lehümül erdul meyteh* ahyeynâhâ ve ahracnâ minhâ habben fe minhü ye’külûn

Ayet-i kerimeleri yazılır. Üzerine (21) kere “Kasemü’l-Emlâki’l-Felekiyye” okunur. Çubuk bu suretle hazırlandıktan sonra ihtiyaç zamanında kullanılmak üzere muhafaza olunur. Define araştırması sırasında çatalın tekli tarafı yere eğik vaziyette tutulur ve devamlı olarak “Kasemü’l- Emlâki’l-Felekiyye” okunur, ta ki çubuk ele yapışmış gibi seni definenin üzerine götürünceye kadar.
Madem bu iş yarım saatlik okumadan geçiyorsa bu Hocalar neden bulamıyor? Cevaplarmisin neden Hocalar ispatlayamiyorr?

kabakburgiba

Operatör
İsmail iloğlu,nun gizli ilimler diye kitapları var bulursan al da bi okuyu ver.ben okudum.bi dahada elime almam.bulabilirsen al oku bilgi dağarcığın genişler.wazgeçilmez ustamda yazmış. zaten.

Belaruslu

Yeni Üye
kabakburgiba ustam, İsmail İloğlu değil de Mustafa İloğlu olmasın o? Ya da onun kardeşi mi var, bilemedim şimdi.

mendaxx

Aktif Üye
dua disinda ekliyecklerim her cubuk altini bulur ama altin dusinda ne varsa mineral vb sey onuda bulur arazide %99 mineral %1altin olduguna gore 99 kez bosa kazdirir en mantiklisi cihazla teyitlemektir

deliefe0990

Yeni Üye
Ben denedim altini gomdum ama bende yukari dogru dik kalkiyor ve sonra tekrar bana dogru asagiya sak diye iniyor bu oldugu anlamindamidir ustalar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ben denedim altini gomdum ama bende yukari dogru dik kalkiyor ve sonra tekrar bana dogru asagiya sak diye iniyor bu oldugu anlamindamidir ustalar
Kendi gomdugun metallerle tespit isabetli olmaz. Ayrica gomulen altin orada bir hafta kalmali ki iş netleşsin.

iso1010

Yeni Üye

ikinci köşesine:

Üçüncü köşesine:

Dördüncü köşesine:

Bu sizin söylediğiniz şeyler o Mustafa iloğlunun kitabında mı yazıyor