Yardim bekliyorum lütfen acil cevap yazin

Haydo

Yeni Üye
Usta bu taşlar koyma bu da bu taşların altında bir yuvarlak şeklinde geçit olması gerekir otaşa ulaştığında taşı dikkatli bir şekilde kaldırmasını hemen yanında tuzak olabilir taşı kaldırdırtıktan sonra bir merdiven göreceksin geçit seklinde merdiven sayısı kadar ovacık vardır merdiven yana doğru yatıksa enğerki hangi odada yüklü bir para olduğu ifade eder saygılar

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

Definci

Yeni Üye
Resimler ters yüklenmiş neden olduğunu bilmiyorum bu arada ilk resimde kılıç resmî var

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
buradan başlamanı öneririm işaretli yerleri güzelce ttemizle ıslat kurumaya yakın resimle çok işaret ve yazılar var bu kayalarda.

Ekli dosyayı görüntüle 131409

Definci

Yeni Üye
Toyalp usta bu gösterdiğin yerleri kırayım mı işaretmi arayım ne yapayım

Definci

Yeni Üye
üstteki resimdeki yerleri yıkayıp kurumaya yakın yeniden resim çekeyim ustam 10 güne kadar eklerim resimleri

Amisos

Bilgili Üye
Usta buranin alani buyuk hoyuk gibi duruyor yarin bir kactane resim daha yukluycem birine gosterdim burasi cok yuklu olabilir dedi ama oda bulursamkader ustanin dedigi gibi iscilik zor dedi bende ilk defa dwnk geldim bu konular hakkinda hic bilgim yok yer hakkinda arastirma yaptim eskiden bu yerin tam altinda koy yolu var o yoldan kervancilar gecermis yer samsun
Yılanlı dere boyumu :)) benim dikkatimi sadece iki ayrı yigmanin oldugu kareler dikkatimi cekti işaret namına bir resim yok dediğim yigmanın uzak resimleri lutfen

MÜDÜR8141

Yeni Üye
arkadaşım hiç bir şey yapamıyorsan iyi bir levye kiriko al yavaş yavaş o taşları at oda bulursun