Yardim lutfen yeni resimler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çekebildiğin kadar çok ... geniş.. uzak ... yakın ....hertürlü fotoya ihtiyaç var doğru yönlendirme yapabilmek için yoksa inşaatta çalışana zorluk oluyor ..uğraşan o oluyor ....

murat76

Aktif Üye
çekebildiğin kadar çok ... geniş.. uzak ... yakın ....hertürlü fotoya ihtiyaç var doğru yönlendirme yapabilmek için yoksa inşaatta çalışana zorluk oluyor ..uğraşan o oluyor ....
Yer cok bitki örtüsüyle kapalı ustam heryer birbirine benziyor 50 fotoda ceksem hep yesillik temizkemek lazim herseyiki ciksin ortaya oda mumkun değil sizin tas kadar büyük değil benim taş resimde mevcut ve kolay kirilicak inşallah tabi zemine kadar devami varsa bilmem cok aklimiz karisti ustam kapı arkasindan kapi çıktı neyapilmaya çalışılmış giris kapinin ordanmi zemindenmi bilemedik belkide hic giriş yok hayaller zormuş ustam bu işler ALLAH cc cumlenizin yar ve yardimcisi olsun:(

Brtn. 74

Member
Ustalara katılıyorum.
Dikkatli calisma yap göz var nizam var. Eski evlerin duvar tasını cikarip sanki oraya koymuslar. Su anda dogru yoldasın. Ama senin elinin emegi var ise devam ettigin yerde dikkatli calisma yap.
Dolgu yukarifan yapilmaz aşagidan yukari yapilir herzaman hayatta oldgu gbi. Sen genis calismaya bak. Egerki topragin altina girilicekse daha. Tavanlara filan sarma atin. Bir tas bin tasin dengesini bozar. Bir kisi calisirken digeri uyumasin calisan calisir zaten calisani kollamakla hükümlü olmali. Benim düşümcemi merak ederseniz ustalar dogru yolda iseniz sizin emeginizin karsina lahit, mezar. Gibi birsey cikmaz. Mahsen oda daha büyük bir güzellik var calisma yaptiginiz resimli yerde.

Teşekkür ederim saygilarimla allah yar ve yardimciniz olsun ?????

murat76

Aktif Üye
Ustalara katılıyorum.
Dikkatli calisma yap göz var nizam var. Eski evlerin duvar tasını cikarip sanki oraya koymuslar. Su anda dogru yoldasın. Ama senin elinin emegi var ise devam ettigin yerde dikkatli calisma yap.
Dolgu yukarifan yapilmaz aşagidan yukari yapilir herzaman hayatta oldgu gbi. Sen genis calismaya bak. Egerki topragin altina girilicekse daha. Tavanlara filan sarma atin. Bir tas bin tasin dengesini bozar. Bir kisi calisirken digeri uyumasin calisan calisir zaten calisani kollamakla hükümlü olmali. Benim düşümcemi merak ederseniz ustalar dogru yolda iseniz sizin emeginizin karsina lahit, mezar. Gibi birsey cikmaz. Mahsen oda daha büyük bir güzellik var calisma yaptiginiz resimli yerde.

Teşekkür ederim saygilarimla allah yar ve yardimciniz olsun 😊😊ğŸ‘￾ğŸ‘￾ğŸ‘￾
Yüreğineze sağlık ustam ALLAH razi olsun dikkate alicam soylemlerinizi ALLAH yar ve yardimcimiz olsun

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@murat76 kolay gelsin merhaba .Bu söktüğünüz köşeli geçmeli kırılmış taşlar nerden çıktı ?Sökülmeden önce onların durdugu resimler var mı ben merak ettim .