Yardımcı olurmusunuz lütfen .

istiridye

Yeni Üye
Burası tümülüs çevresi .Ben bir anlam veremedim kanal gibi biryer var set gibi ölçüsü bir karış var .herhanhi bir işarete denk gelmedim ,dere yatağını çektim sanki kırmızı halı serilmiş gibi bu mekanın önüne geliyor alt taraflar çok karışıktı biraz yukarı tırmandım elimden geldiyi kadar yaklaşabildikçe foto aldım .hava yağmurlu kaygandı .sizlerde görüşlerinizi belirtirseniz memnun olurum .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kiymetli Kardesim,
Burasini kuru bir havada cok daha iyi resimlemen gerekiyor. Bu haliyle bir sey soylemek zor. Geri planda daha guzel yerler gozukuyor. Yarin pc de isaretlerim. Oralari da resimleseniz iyi olur insallah.

istiridye

Yeni Üye
Sağolun Elimden geldiği kadar çok foto aldım şimdi seçip seçip konu açıyorum ustam.

ragıp

Uzman
@istiridye
hoş geldin
iyi formlar
ustam,
sadece tepeden veya dereden dolaşmamak
adına, kayanın ön yüzüne yapılmış bir geçit
gömüye değer hiç bir emare yok

selametle

istiridye

Yeni Üye
son resmin cepheden uzak çekimi varmı
Ustam bir adım daha geriden çekemedim uçurum ve yağışlıydı.elimden geldiği kadar sınırları zorlayarak çektim zaten fotoları :) .Bu 2si var baskada yok uzak cekimler var zaten resimlerin hepsi aynı yere ait biraz karışık olmuş.siyah isli gibi olan yer bahsettiğiniz cephenin diğer tarafı hep aynı yerler dikeldiğim yerden sadece açıları değştirdim .

istiridye

Yeni Üye
@istiridye
hoş geldin
iyi formlar
ustam,
sadece tepeden veya dereden dolaşmamak
adına, kayanın ön yüzüne yapılmış bir geçit
gömüye değer hiç bir emare yok

selametle
Hoş bulduk ustam .evet söylediğiniz mantıklı ihtimal ama o kanaldan bir insanın geçmesi için kayaya yapışarak ip cambazı gibi akrobasi yapması lazım 1 karışlık bir alan az yürünecek kadar olsa olmazmıymış :) bilmiyorum vallahi bende sizin gibiyim durum bu şekilde .

ragıp

Uzman
@istiridye
kayanın kalınlığı da mezar yapmaya pek müsait değil sanki
yanılıyormuyum

kayanın, yolun alt kısmını kontrol et

ben hala ilk yorumumda ısrarcıyım :)

selametle

timur964

konularim
kayanın şekli hariç dikkat çeken bir şey yok acaba kaya üzerinde işaret varmıdır imkan olunca bakarsınız hayırlısı olsun