Yardımcı olurmusunuz

Yardımcı olurmusunuz

• Cevap bekliyorum

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sizden haber bekliyorum

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

hazar21

Yeni Üye
Bunu açıklar misiniz

Son düzenleme:

hazar21

Yeni Üye
Abim en üsdekinde 1 cide karşisinda tünüs var ikici aslan var 3 cü tavuk civciv var civcivleri bilerek kırmişlar boş sansınlar diye 7 civciv 1 tavuk 4 cü de abim burası tılsım dolu bı yer biz maraya giriş yaparken sinek saldirsina uğradık bir kaya var yakından bakınca bişe yok uzaktan baktım zaman kız saçını yana atmış bı şekil usdune bir kıralice fotafi var

Son düzenleme:

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Abim en üsdekinde 1 cide karşisinda tünüs var ikici aslan var 3 cü tavuk civciv var civcivleri bilerek kırdık boş sansınlar diye 7 civciv 1 tavuk 4 cü de abim burası tılsım dolu bı yer biz maraya giriş yaparken sinek saldirsina uğradık bir kaya var yakından bakınca bişe yok uzaktan baktım zaman kız saçını yana atmış bı şekil usdune bir kıralice fotafi var
Usta hoşgeldin.
Konuyu görünce merak ettim bakayim, dilim döndüğünce, aklım yettiğince bir şeyler yazayim dedim. Ammaa sen demişsin İŞARETİ KIRDIM işte orada ben de kırıldım.
Neden usta? Kime nasip olacağı belli değil ki. Sen belki burada muvaffak olamayacaksın, bir başkası gelip çalışıp alıp gidecek. Ya benimsin ya toprağın mantığı neden?
Kusura bakma, başka ustalar kelam ederler inşaallah; ama şahsen ben fikir beyan etmek istemediğimi söylemek isterim.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
4.resimin yakından fotografı varmı acaba ?

spyfrs

Moderatör
Moderatör
işaret kıranlara sinir oluyorum bu yüzden yorumsuz. Tek kelimeyle cahillik siz defineci değilsiniz yağmacısınız.

hazar21

Yeni Üye
Reyis orda ben beyan edemedim ben deyil bunu bana gösteren kişi kırmış yani yaniş anlamiş siniz

hazar21

Yeni Üye
Usta hoşgeldin.
Konuyu görünce merak ettim bakayim, dilim döndüğünce, aklım yettiğince bir şeyler yazayim dedim. Ammaa sen demişsin İŞARETİ KIRDIM işte orada ben de kırıldım.
Neden usta? Kime nasip olacağı belli değil ki. Sen belki burada muvaffak olamayacaksın, bir başkası gelip çalışıp alıp gidecek. Ya benimsin ya toprağın mantığı neden?
Kusura bakma, başka ustalar kelam ederler inşaallah; ama şahsen ben fikir beyan etmek istemediğimi söylemek isterim.
Telefon düzeltmesi bana yerini gosdersen adam kirmiş

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
En yakın fotosu bu bana numara atarsanız daha detaylı fotoğraflarım var başka yerlerde var 29 tane yerim var
⛔ YANLIŞ YERDE ⛔
⛔ YANLIŞ İŞLER YAPIYORSUN ⛔

KENDİ ÇALIŞABİLECEĞİN YERİN,
KENDİN ÇEKTİĞİN FOTOĞRAFLARI İLE GELİRSEN YARDIMCI OLUNUR.
HELE HELE 📞 VS. GİBİ MUHABBETLER BURADA ‼OLMAZ‼
VARSA BİR YERİN, SAMİMİ İSEN, KENDİN ÇEKTİ İSEN RESİMLERİNİ, MAKSADIN DEFİNE HOBİCİLİĞİ İSE HER TÜRLÜ BİLGİYİ AKLIMIZ YETTİĞİNCE AKTARIRIZ.
AMA BEN SENİN NİYETİNİN İYİ OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM!!!

hazar21

Yeni Üye
Yani şuan saçma sapan konuşanlar var yani ben numara mi verim yardımcı olun diye ama ayıp be böylede bı insan aşalân Maz kıran adam cahili ben kırmadım diyom boş konuşan insan lar var