• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Yardimlarinizi rica ediyorum..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bana şahsi özellikle dua edermisin ....

eser34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Etmem mi abim..

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Hepimize dua et kurbanım Allah kabul etsin inşaEllah.

eser34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Amin toyalp abi emin ol ki ediyorum. "Ruhi meskunda ne kadar sıkıntılı kulların var ise sıkıntılı arini defi red eyle Allahım. İsteklerimizi mübalağa ile bilicisin Sen kapindan boş çevirme Yarabbi" ...her daim ettiğim dualara sizi de katıyorum abim Allah hepimize yardımcı olsun inşallah. Dertlilerimize şifa, borclularimiza hayırlı bol riziklar versin inşallah.

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Amin abim amin. Sitede herkese dua ettim inşallah , kalplerimizde ki, bundan önce ve sonra ki hayırlı dualarımızı kabul etmesi için. Olmuslerimize, gelmek isteyip de gelemeyenlere, vatanımıza, milletimize dualar ettik inşallah. Rabbim meal kusuru ile kabul ederse ne mutlu bizlere.
Amin

eser34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Amin toyalp abi emin ol ki ediyorum. "Ruhi meskunda ne kadar sıkıntılı kulların var ise affet Allahım. Bütün isteklerinizi mübalağa ile bilicisin Sen kapindan boş çevirme Yarabbi" ...her daim ettiğim dualara sizi de katıyorum abim Allah hepimize yardımcı olsun inşallah. Dertlilerimize şifa, borclularimiza hayırlı bol riziklar versin inşallah.

eser34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG-20180218-WA0030(1).jpg

ustalar , sol üst köşede ki KİLİC MİDİR? YARDİMCİ OLABİLİR MİSİNİZ?

eser34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S. A ustalarim , abilerim. Bu sabah itibarıyla YURDUMA inmiş bulunuyorum. Allah'a şükür sağ salim geldik, sizlerin de dualariyla, Allah razı olsun. Yarın inşallah arazideyim, sizlerden ricam değerli yardımlarınızı esirgememeniz. Şimdiden teşekkür ediyorum. Saygılar, sevgiler.

eser34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kisaca biz megalit diyoruz sizler ne dersiniz bilemem 3 ayri medeniyet izi mevcut orda dediğim sekilde hareket ederseniz daha once alinmadiysa muaffak olursunuz.
Sn. ARCHAEOLOGISt ustam, nasıl bir yöntem izlemeliyim ? Görüş bildirir misiniz?? Saygılar.

ARCHAEOLOGISt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
buradan dereye kadar boşluk tunel taramasi apmani tavsiye etmişdim bakabildinmi?

eser34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sn. Ustam bölgede dere yatağı mevcud, fakat buraya bir hayli uzak. Ayrıca gerekli arayı yaptım fakat tüm düzlüğe bakmaması rağmen öyle bir boşluk yok.

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Deniz manzaralı yerler . Tektek yap keyif alırsın tepeliklerde yığma yapan manzarılı yerleride keşfet .

bokepid

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
artikel bagus

Üst Alt