Yardimlarinizi rica ediyorum..

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Sahaya ilk girdiğimde müthiş heyecanlanmistim, â￾¤ï¸￾ atışlarım falan hızlandı hissettim. Ama toprağa her basışımda her gidisimde beni çeken büyük bir şey var bunu anlatamıyorum. Bundan önce ki konumda da öyle olmuştu üstatların. Lakin sayenizde de sonuca ulaştım. Burada da aynı şeyleri daha yoğun hissediyorum. 3 harflilere gelirsek gündüz çalışmaya çok müsait alan gece ayak basmaya gerek yok. Lakin bir lahit ulaştığımız düşünüyorum şayet öyle ise alanda sabahliyacam sanırım. İşte o gece ne olursa olur mı gelir mi göreceğiz...

ARCHAEOLOGISt

Yeni Üye
kisaca biz megalit diyoruz sizler ne dersiniz bilemem 3 ayri medeniyet izi mevcut orda dediğim sekilde hareket ederseniz daha once alinmadiysa muaffak olursunuz.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
İlk zamanlar bir şey yoktu @ uçmuş ustam. Fakat olay ciddiye binince garip hissetmeye başladım. Daha sonra çok daha detaylı baktığımda ( PC programları ile ) bu alanı fark ettim. Fiziki olarak bir olayla karşılaşmadım fakat negatiflik var, adlandiramiyorum.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
biz şimdilik ilk baştan buna ehvam diyelim .... bu işlerde cesaret önemlidir .. korkuya yer yoktur .... korku ve ehvamı üzerinden atmaya çalış .....
fakat olağan dışı hareket olursa ... bak olursa .... oldurmaya çalışıp bu düşünceden arın .... olursa uzaklaş ..... sonra çaresine bakılır ...

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Eyvallah ustam sağolasın. Korku değil, Allah'ın izni ile burayı da acicam ama insan tedirgin olmuyor değil. Ufak tefek şeyler yaşadım daha önceki de ama bu kadar büyük emaresi olanında çalışmadım. GELİCEK üstesinden yine inşallah. Yardımlarınızla..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
eser34 ustam bu gönenin hangi köylerine bakayım .. tarla veya köy evi için ... ne nedir nasıl dır niçindir .. veya değildir .. gibi soruları kafamdan atabilmek için

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
uçmuş abi ben sana bu konu ile ilgili çok güzel bir dosya yapıdan, biraz bekle bir döneyim hayırlısı ile, güzel bir ARGE yapıp ben yollucam sana, hiç merak etme. Bende o iş inşallah.
BURHANİYE yi de YABANA ATMA DERİM;)

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Cumartesi gecesi dönüyorum Allah'ın izni ile abi, pazar dinlenip, pazartesi bismillah derim inşallah.