Yatan kurt

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Buralardan ekmek çıkmaz diyorsunuz işçiliği zor olduğu için bu güne kadar bekledim ama azimle ve kararlılıkla bir işe girişmek lazım bekledikçe akılda kalıyor umut kalacagina emek kalsın tabi bunada güç yeterse
Giris ararsaniz uzun surer, girisi bulursaniz is kolaylasir. Yapilacak isin zaman planlamasi da yapilir.
Teknoloji ust seviyede olur. Bir aksamdan bir sabaha biter insallah. Ekip, ekipman isi. Elbette hepsi de finansmanla alakali.

DEC_CAL

Engellendi
Resim net olsa zayif bir noktası var ama emin olmadigim için cizmedim resim net olsayolsaydı emin olur ona göre cizerdim

poseidon2023

Uzman
mazeme çoooooook iş yapcam diyorsan yaparsın alt köyde büyük kaya tarafında konteynır var orda pala dayı var benim selamımı söyle size gözkulak olur

jeolog

Co Admin
Co Admin
Kurdun baktığı istikamette Sivri kayalığın altında derenin üzerinde el yordamıyla içi kumla toprakla kapatılmış mağarayı bulabildiniz mi?

güngece

Yeni Üye
Kurdun baktığı kayalik karşı tarafta ve dereden 1 km yukarda oralarda keşif yapma imkanım olmadı,Poseidon ustanın büyük malzeme burda dediği yerde büyük bir mağara var orasiysa kurdun sol tarafında 3km derenin kurt tarafında yani aynı istikamette orasida incelemeye alinacak tabi önlemler alındıktan sonra

Karabulut

Operatör
Kurt un altında birde aslan var gibi çok uzak cekmissin birde adam kayami var sanırım Orası daha çok anit mezar olma ihtimali yüksek

poseidon2023

Uzman
hayırlı günler Cuma mız kutlu olsun her kezen

sizin orası neresi Şirvan aga dayım on numaradır sohpeti edilir yedirmeyi içirmeyi sever

bunu anlamadım ( karaisali ) aga