yedi renk yilan ?

kacak

Yeni Üye
Birgun biryerde dolasirken. Biryere denk geldim. Koklu bir kayanin dibinde yedi renk gokkusagi seklinde 1 metre uzunlugunda yilan cikti. Tas attim havaya zipladi ama kacmadi. Yaninda durdukca zehir kokusundan basim donmeye basladi ordan uzaklastim.. Tilsim oldugunu dusunuyorum. Fikriniz varmi yardimm edinnn ?

ragıp

Uzman
uçan yılan duydum ama, yedi renk ilk kez duydum
zoo dünyasında da göremedim

kacak

Yeni Üye
Bazi yasanmis seyler var. Ama burada mal oldugundan eminim buyuk ihtimal tilsim.. Ve hatta bnm amca oglu ayni sekilde onu orda gormus .bidaha gelirsen bogariz seni demisler. Burda buyuk bir kralligin kasasi oldugu soyleniyor..

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Bazi yasanmis seyler var. Ama burada mal oldugundan eminim buyuk ihtimal tilsim.. Ve hatta bnm amca oglu ayni sekilde onu orda gormus .bidaha gelirsen bogariz seni demisler. Burda buyuk bir kralligin kasasi oldugu soyleniyor..
Yilan tekti seni bogariz demisler yani birden cok kisi veya fazla yilanmi var. Peki akraban nedemis.tilsim sa eger anlattigin sey ben burdayim benim canim Sikildi burdan mali alinda kurtulayim demis..

kacak

Yeni Üye
Yilan tekti. Akrabam birsey diyememis ne desin. Gitmis ordan ama uzun sure kendine gelemedi ne biliyim cok korkmus. Bugun yine gttik oraya birsry gormedim oda korktugu icin o kayanin oraya cikamadi..onerdiginiz birsey varmi ?@Mhmt82

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Korkunun caresi korkmamaktir.
Bir cozum bulacaksiniz.
Amma hoca denen bu islerle ugrasan sarlatanlara gitmeyin. Asil hoca ise ayri mesele.

kacak

Yeni Üye
Guvenipte hoca bulmakta mesele. Birde koku vardi bole zehir kokusu gibi ama birgun cesareti toplayip ise baslicam. Zaten tilsim varsa yine ayni sekilde uyarma yaparlar. Buyuk mal da zaten vardr tilsim..

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
birgun biryerde dolasirken. Biryere denk geldim. Koklu bir kayanin dibinde yedi renk gokkusagi seklinde 1 metre uzunlugunda yilan cikti. Tas attim havaya zipladi ama kacmadi. Yaninda durdukca zehir kokusundan basim donmeye basladi ordan uzaklastim.. Tilsim oldugunu dusunuyorum. Fikriniz varmi yardimm edinnn ?
herşeyi tilsima bağlamayin tilsim her yerde olmaz çok çok büyük ve eşkiya hazinelerde olur o da her eşkiya gömüsünde olmaz.değerli kardeşlerim aslinda (cin,tilsim) var yok değil ama milyonda bir sizleri korkutmak için bu tür şeylere baş vurulmiş bir oyondur bu oyuna gelmeyin herşeyi tilsima bağlamayin.

Saygilar ve sevgiler.

kacak

Yeni Üye
Peki tam yok diyelim o yilan nedr. Yada amca ogluna o sekilde konusmasi nedr ? Birdaha gelme bogariz die. Bu is sakat ama orayi kafama koydum ben :)

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Peki tam yok diyelim o yilan nedr. Yada amca ogluna o sekilde konusmasi nedr ? Birdaha gelme bogariz die. Bu is sakat ama orayi kafama koydum ben :)
Alirsin ozamn abdesti. Gidersin oraya basta bir ezan okursun sonra nas felak ayetel kursi amene resulu okursun arkadasim. Belden asagi muhabbet etmeden bsla bir bakalim ne olacak. Baktinki sikinti olcak gibi ugrasma arkafasim ozaman candan onemli degilya..

kacak

Yeni Üye
Aynn kardesim. Allah isterse olur istemezse hicbirsey olmaz.. Ise basladiktan sonra yine yazmaya devam ederm..baklm bnmlede konuscakmi bu yilan..

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Değerli kardeşlerim önce deveyi bağlayacaksin sonra tevekkül edeceksin yan tetbiri elden birakmayacaksi sizler o yilani gördüğünüz an içki varmiyid yokmiyid bilmiyorum yoksa cin,tilsimdan mi bahsedyordunuz herşey olabilir.
Sizler oraya gidip ve sizi orada bir yilan bekliyor die döşünürsan orada sizi bir yilan bekler yok ama orada bizi bir yilan beklemiyor derse orada yilan olmayacaktir. Kendinizi korkak aliştirmayin bence siziler gibi defineci bunu bararir.siz gidin ben burada size bakiyorum.:23:

Saygilar ve sevgiler.