yedi renk yilan ?

malibu_18

Bilgili Üye
havalar ısındı , hayvanlar kış uykusundan uyanıyor , muhtemelen kabuk değiştiren bir yılan görmüşsündür . şayet kralın hazinesi oradaysa al izni resmi kazı yaptır o zaman , arkeologlara saldıran cin görmedim ben daha . hep tılsımlar garibana mı denk geliyor anlamadım ki :zuhaha:

3ar1s

Yeni Üye
Abi ben öyle bir yılan bulsam birakin hazineyi direk yılanı alır zirk işine girerim... Dünya dünya gezer Parayı toplarım:)

Asil

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 132113 bu sorunu çözer. Iskalarsan pet şişede su götür. İçer gibi yap. Sokmuyor o zaman... Ha konuş önce bi ayar verelim de.. Son çare resmini attığım aleti kullan.

PiSaGoR

Engellendi
yılanlar turlu turludur
bahsettıgınız yılandan benımde gormuslugum var
sulak yerlere yakın yasarlar
bu yılan turu nadır bır turdur
bır arada olmadıkları surece aynısı bır ılde bır elın parmagı gecmıyecegı kadar
ya gorursunuz ya gormezsınız

bunu tılsıma baglamak bana gulunc gelıyor
normal bıldıgımız yılan turlerınden bırı hatta google amacadan turlere bakarsanız bahsettıgınız yılanı goreceksınızdır muhakak
zaman olsa resmı alıntı yapıp atardım

yılanlar ...
100 yıl yer yuzunde
100 yıl yer altında yasadıktan sonra
göğe cekılırler cok eskı ınsalardan gorenler mevcut ben sahsen gormedım
bır rıvayet dogruluguna ınanmıyorum deyıl cunku bır cok agızdan duydum

Ordu52

Member
arkadaşlar şimdi bişeyler söylemek istiyorum sana ben tılsıma falan inanmam örneğinide şöyle açıkliyim buda benim yaşadığım bir olaydır

Dostlarım bir kazıya gittiler ve tılsım var diye korkarak döndüler bana ulaştılar bir yere gittiklerini toprağın içinden porsuk ve yılan çıktığını onlara ordan def olup gitmesini falan demişler benden bir hoca bulup bulamayacağımı sordular. bende kendim bu işi hallederim dedim siz çalışırsınız ben bekerlim benim olduğıum yere gelmezler dedim ve gittik bişey çıkmadı hiç bir terslik olmadı yani bana bolca güvendiler allah biliyo facede takıldım ben. senin sorununa gelince burda gök kuşağı gibi renklere sahip yılanlar var ama malesef nesli de tükanmek üzere yöreyi bilmiyorum ama ben karadeniz de yim bu yılanlar zehirsiz olduğu için allah onları rengarenk yaratmış çünkü keskin renk tehtid demektir ve çok benzer olan bir de aynı renkelere sahip çok zehirli yılanda var ama bildiğim kadarı ile ülkemizde yok varsada nesli tükenmiştir dediğin yılanıda tükettiler çünkü derisi çok değerli idi bir zamanlar. tabi sen şu an ne gördüğünü tam olarak tarif edemesin çünkü korkmuşsun ama halka halka rengarenk yılanlar var tılsım olayına gelince bu insanlar tılsım yapacak büyü yapacak olsa savaşları kaybetmez bu coğrafyadan kaçmazlardı. zaten büyü tılsım derken savaştılar ama kazanan malesef teknoloji oldu sana tavsiyem olaya bu yönünden bakma dinimiz ve inancımız bıraktığımız şeyleri beklemek için orda hizmet etmezler biz onlara sahip çıkıcaz ayrıca eğer bu gerçek olsa varsayalım dinsiz bir adamın büyüsünü düşün adam put perest ve tılsım koymuş nasıl çözcen bizim dualar ona ninni gelir ve kayanın dibinde yılan olması kadar doğal birşey yok