Yeni başlayanlar kardeşinizin size kıyağıdırr...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
jeolog ustam naapalım harçlık çıksın çorba kaynasın yeni başlayanlara hevesini alsın ucuzyollu pratik çözüm.. Belkii baykuşlu neyin denk gelir))))

jeolog

Co Admin
Co Admin
@jeolog ustam naapalım harçlık çıksın çorba kaynasın yeni başlayanlara hevesini alsın ucuzyollu pratik çözüm.. Belkii baykuşlu neyin denk gelir))))
Bu cihazın en güzel kullanım yeri yığma taş setler... Aralara gizlenmiş kutu vs varsa yakalar siz yürürken :)
Bol baykuşlu günler :)

Börükan Tatar

Aktif Üye
@Börükan Tatar üstad bu amatör işi ama çorbayı kaynatır. Çubuk işi manevi ilim işi onun yerini tutmaz asla.... çubuk işinin atasıdaa anadoluda su bulan çomakçı emmilerdirr onlardan el almak iyidirr saygılar sunarım
Çaktırmadan arama işi için birebir hocam. Radyo ilgi çekmez etrafta birileri olsa bile çaktırmadan cepte yokedersin ama çubukla yakalandın mı yoketme işi sıkıntılı :D

yorfa25

Yeni Üye
Güzel paylaşım hocam teşekkürler.
Ama anlamadığım hesap makinası neden ve açık konumda mı olacak.Bilgi aktarırsanız sevinirim@Mal bulanındır.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
yorfa25 kardeş hesapmaknası açıkken az seviyede manyetik etki yapıyo senin üzerindeki telden kemerden metalden etkilenmeden sadece am frekansı mod unda antenin algıladığı frekansta ses cıkarıyo

Kurtagich1

Yeni Üye
Ustam telefonun hesap makinası bölümünü açıp bantlasak olurmu :))

Storm

Editör
Bence kasalar için ideal kayadaki al eline tak sopaya dağ bayır gezerken yokla kayakları belli mi olur aradığın şık diye cıkıverir. @Mal bulanındır sevdim usta bu yöntemi bu işime yarar benim. Ama biraz tüyo vermen lazım genis çaplı sinyal icin.

kzmkzm

Member
EsSelamü Aleyküm denemeler nasıl sonuç verdi ustalarım ?
Toprak altında tektek konusunda da 20-30 cm için elverişlimi ? Yada kasalar için elverişli olabilir mi?

kzmkzm

Member
EsSelamü Aleyküm denemeler nasıl sonuç verdi ustalarım ?
Toprak altında tektek konusunda da 20-30 cm için elverişlimi ? Yada kasalar için elverişli olabilir mi?
Yok mu deneyen saygıdeğer tektekçi kardeşlerimizden?

hepastios

Editör
Yıllar önce duydum fakat denemedim emeğine sağlık