Yeni resimler ustalarim magra ve cevresi

murat76

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 146543
Ustalarim yukardaki oyuk oturuldugunda sol kol koyma yeri dahi var tam magranin agzinda sol tarafta bu oturak tasi sag taraftada o kabartma ucgen tas var islat demistiniz islattim oturulup kol konucak kadar rahat bir tas
Ekli dosyayı görüntüle 146544Ekli dosyayı görüntüle 146546Ekli dosyayı görüntüle 146547Ekli dosyayı görüntüle 146548Ekli dosyayı görüntüle 146548
Magranin tam altı yarim ay seklinde otmalar mevcut birde nisler var
Ekli dosyayı görüntüle 146549Ekli dosyayı görüntüle 146550
Tavsan var islat demistiniz on ayaklari cikacakmi bakicam demistiniz islattim ben hala yukarda sola dogru bakan guvercin görüyorum toyalp ragıp
Ekli dosyayı görüntüle 146551
Ustalarim burası surekli islak malum karadeniz hep yagisli ancak heryer kuruyor burasi hep islak
Ekli dosyayı görüntüle 146550
Assagidaki resim magranin manzarasi biz demir kapiya varmak icin magranin icinden o dereye kadar merdiven inicez esimin demesine gore
Ekli dosyayı görüntüle 146552

Ekli dosyayı görüntüle 146561
Kocaman yilan kafasi gibi

Son düzenleme:

murat76

Aktif Üye
Ragip ustam bilebilsem inanin yaparim resimleri dahi 3 saattir ugrasiyorum tek tek kusuruma bakmayin neolur

ragıp

Uzman
Ragip ustam bilebilsem inanin yaparim resimleri dahi 3 saattir ugrasiyorum tek tek kusuruma bakmayin neolur

estağfurullah kusur mu olur,
ben'de sadece yorum yapacak arkadaşlara ve sana yardımcı olabilmek adına
diğer linkleri ekledim.

rast gele
yerin çok güzel bilesin

benim, mağara içerisinde karşılaşabileceğin tuzaklar vb konusunda
tedirginim, o sebeple yorum yapmadım.
konuda daha deneyimli arkadaşlara bırakıyoruz sözü

rast gele
selametle

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

saygılar

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
burada tuzak olmaz göründüğü gibi taha traşlnama dönemine geçilmemiş doğal mağara üzerinde değişiklik yapılmış helenistik sonu
dikkat etmeniz gereken çöküntü bunun için internetten maden ocağı tünelleri açılırken neler yapılmalı diye araştırın kalaslar destekler vs çıkacaktır
buraya gelince üst kısımdan ortalama 5 metre civarında mağaranın zemini ne çıkar bunu çıkarınca siz söyleyeceksiniz yer güzel manzaralı

murat76

Aktif Üye
estağfurullah kusur mu olur,
ben'de sadece yorum yapacak arkadaşlara ve sana yardımcı olabilmek adına
diğer linkleri ekledim.

rast gele
yerin çok güzel bilesin

benim, mağara içerisinde karşılaşabileceğin tuzaklar vb konusunda
tedirginim, o sebeple yorum yapmadım.
konuda daha deneyimli arkadaşlara bırakıyoruz sözü

rast gele
selametle
Gercektenmi guzelmi ustam inşallah yicek ekmegimiz vardir saglikli sihatli yoruma cok ihtiyacim var bilgilerinize..
oglum kara balta haraket edicekler beni kapida birakip.
cok korkuyorum. sozunuzden cikmam. 3 gunumuz kaldi oglum izine geliyor askerden.
Sizden ogrendiklerimle yanında gidip önlem alicam.
bu vebal degildir ne goruyorsaniz soyleyin,degermi onca riske...
simdiden hersey icin teşekkür ederim.
bisey buldum onuda ayri paylasicam mecbur 10 resimden fazlasini almadi burasi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

murat76

Aktif Üye
merhaba
burada tuzak olmaz göründüğü gibi taha traşlnama dönemine geçilmemiş doğal mağara üzerinde değişiklik yapılmış helenistik sonu
dikkat etmeniz gereken çöküntü bunun için internetten maden ocağı tünelleri açılırken neler yapılmalı diye araştırın kalaslar destekler vs çıkacaktır
buraya gelince üst kısımdan ortalama 5 metre civarında mağaranın zemini ne çıkar bunu çıkarınca siz söyleyeceksiniz yer güzel manzaralı
Ustam agzi oyle doğal icerisi komple kesme taslarla örülmus merdivenler kesme ve genismis tasla dolmus nasil nerden geldiyse altta ustte kesme tas dolan minik taslari temizlesem resim aticamda temizliyemedik henüz malesef.

ragıp

Uzman
Gercektenmi guzelmi ustam inşallah yicek ekmegimiz vardir saglikli sihatli yorum yap ustam cok ihtiyacim var bilgilerinize oglum ve eşim kara balta haraket edicekler beni kapida birakip cok korkuyorum sozunuzden cikmam 3 gunumuz kaldi oglum izine geliyor askerden baba ogul girmeyi pilanliyorlar birakmiycam sizden ogrendiklerimle yanlarinda gidip önlem alicam bu vebal degildir ne goruyorsaniz soyleyin degermi onca riske simdiden hersey icin teşekkür ederim bisey buldum onuda ayri paylasicam mecbur 10 resimden fazlasini almadi burasi
değermi?
işte kilit kelime
emek vermeye DEĞER
ama içerideki tuzak vb bilmediğimiz için, söz konusu
insandır, candır DEĞMEZ

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
Ustam agzi oyle doğal icerisi komple kesme taslarla örülmus merdivenler kesme ve genismis tasla dolmus nasil nerden geldiyse altta ustte kesme tas dolan minik taslari temizlesem resim aticamda temizliyemedik henüz temizleyemedik.
kardeş, insan saygı sevgi ve yardımlaşma üzerine vardır ben bu konunun bizzat takipcisi olacam gerek özel gerek buradan mesaj atabilirsiniz. resim attığınızda yada konu açtığınızda beni mutlaka @kızılelma şeklinde ekleyin
o taşlar içeriden çıkan taşlar bir yerden gelmedi.

Son düzenleme:

murat76

Aktif Üye
kardeş bayan yada erkek olman inan önemli değil insan saygı sevgi ve yardımlaşma üzerine vardır ben bu konunun bizzat takipcisi olacam gerek özel gerek buradan mesaj atabilirsiniz. resim attığınızda yada konu açtığınızda beni mutlaka @kızılelma şeklinde ekleyin
o taşlar içeriden çıkan taşlar bir yerden gelmedi
Sagolun ustam, eşim 40 yil once cocukken girdiginde babasiyla 1 tane tas yokmuş tertemiz kesme tasmis tavan yerler simdiyse bir yigin tas hayvanlarmi tasidi bilemedik neden olur