Yeni yer

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
orası acılmış dıger gosterılenleri yakın sekılde ve net olarak resımle sonradan attıgın zemındekı duz kayaların oldugu yerlerde zemınaltı mezarlar vardır

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
öncelik le farklı olan basamağı bul yükseklik ve genişlik bakımından diyerlerin den farklı olan.
ikincisi basamakta değerli tespiti boşluk ara
sağ ve soldaki kayada merdivenlerin aksi yönde bir kanal var mı ?

Pscyhe

Engellendi
Ekli dosyayı görüntüle 165003

Oncelikle isaretledigim alandaki agaclari temizlemeniz lazim..kare icine aldigim yerdeki kanal su akintiisi olmamasi icin yapilmis eginine bakinca yukardaki carpi isareti koydugum alani isaret ediyor o kayada ve cevresinde bosluk arayin kaya mezar olmasi ve girisininde isaretledigim alanda olma ihtimali cok fazla..

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merdivenlerin olduğu yere iyi yoğunlaşmanız lazım. Ve fotoğraflamayı güzel bir şekilde yapın. Merdiveni karşıdan yandan üstten yani heryerinden biraz daha kaliteli bir şekilde ve fotoğraflara bakanların bölgeyi gözünde canlandırabileceği şekilde yapmanız daha iyi yorumlar ve nokta tespiti getirecektir. Bu şekilde ben bölgeyi gözümde canlandıramadım. Birde son fotoğrafın olduğu kayanın ön kısmını görebilirsek iyi olur diye düşünüyorum

Usame

Member
Merdivenlerin üzerlerindeki kaya mezarlarını zeminaltı mezarlarını nasıl tespit ederim ?

Usame

Member
Orta noktadan ek parça bir taş çıkıyor zemindeki kaya Haçlı kayanın içine gidiyor gibi devamı var sanki ama üçgen bölüm toprak kayaların ortası

Usame

Member
Merdivenleri de çekiçle yokladım boşluk sesi yoktu hiç

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Usame faormun hayırlı olsun .... şöyle söyliyeyim ....öyle 1 yerdesinki 1 köstebek herhangi 1 yeri eşelese %88 1odaya denk gelir .... o derece .....

1 de şunu söyliyeyim .. sen burada tek tekcilik yapsan ... çoğu definecilerin ..buranın hediyesini alsak bize yeter .. dediğinden fazla toplarsın ....bahtın açık olsun .

Usame

Member
Nasıl ya :) ben bişey bulamıyorum ama birde şu haç işareti ne demek kaydaki kaya mezarı mı o kaya yani