yer altı oda mezar ve tünel görüntüleri

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaslarim,

Kendi yaptigi, imal ettigi cihazi olan varsa burada aciklasin, birsey olmaz.
Zira bu islerden anlayan o kadar kiymetli kardaslarimiz var ki, samimi olana yardimci olurlar, pazarlamacilari, istismarcilari hemen cozerler. Herkese hak ettigini verirler.

Kardasim,
Sende cihazini burada anlatabilirsin istersen.
Eksik yonlerine yardimci olan cikar. Goruntiyu sormak ise is degildir. Bilinmeyen cihazin goruntusune ne yorum olacak.
Yok, paylasmam dersen, goruntusunu de yayinlama. Mana baska olur.

tekniktim

Yeni Üye
arkadaşlar her yorum için teşekkürler benim derdim kimseyle aşık atmak değil zira sırf millete laf yetiştirmek için konuşanlar var..

cihazım nemfis diye adlandırılıyor katolog ismi "AEMP-14 - 14 frekansta profilleme için üç-bobinli indüksiyon sisteminin son versiyonu (aralık - 2.5-250 kHz arasında)."

[COLOR=#000000 !important][FONT=gothic !important]- Frekans aralığı: 2.5-250 kHz;[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000 !important][FONT=gothic !important]- Verici gücü (dürtü): 90 W;[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000 !important][FONT=gothic !important]- Alıcı hassasiyeti: 1 mV;[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000 !important][FONT=gothic !important]- 14 frekte tek bir nokta için tarama süresi: 2 sn (veya 1-14 deferent frekanslardan herhangi bir set);[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000 !important][FONT=gothic !important]- Gürültü seviyesi: 50 nV;[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000 !important][FONT=gothic !important]- Boyutlar: 275Ñ…30Ñ…10 cm[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000 !important][FONT=gothic !important]- Pil çalışma süresi: 12 saat;[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000 !important][FONT=gothic !important]- Ağırlık: 7 kg.[/FONT][/COLOR]

resmi sitesi
http://nemfis.ru/aemp-14/?lang=en

kısaca cihazı anlatayım 14 bobin çalıştırıyor her bobinin frekansı farklı aralıkta olduğundan farklı derinliklere işliyor max sinyal mesafesi 10metre dir ve ıslak zeminde çekim yapmıyor

çekim yaparken arizede önce 8 metreyi şerit metre yardımıyla işaretliyoruz ardından her metreye gelip sinyal atıyoruz bunu 1 er metre sağ ve sola geçerek tekrarlıyoruz..

cihazın kendi programı 3d yapmıyor ama üretici voxler formatına dönüştürmeye izin veriyor

filitresiz hali voxlerde
Ekli dosyayı görüntüle 192567
filtresiz hali voxler 2
Ekli dosyayı görüntüle 192568

cihazın kendi datasını
https://www.dosyaupload.com/5qsu
voxler formatı
https://www.dosyaupload.com/5qsv

buda çekim yapmama sebep olan işaret
Ekli dosyayı görüntüle 192569

saygılar

Son düzenleme:

tekniktim

Yeni Üye
arkadaşlar bir gelişme yokmu ham data isteyenler vakitiniz varsa birde siz bakın görüşleriniz benim için önemli

saftilki

Moderatör
Moderatör
yarın fırsatım olursa bi bakayım,
bu gün müşteri ile led ışık farkı tartışırken ledlere bakmaktan gözlerim gitti, monitöre şeşbeş bakıyorum bu akşam :disturbed:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
50 cm aralıklarla sinyal atarsan daha sağlıklı veriler alabilirsin. Çünkü seninkilerin daha iyileri de o şekilde atıyor. Bu proton var idi, kullanan var mı bilmiyorum, o online veriyi aktarıyordu leptop’a. Velhasıl piyasadakilerden iyi değil seninki. İlkel kalmış. Ama ben ucuza satarım benim farkım o der isen, o başka ;)

tekniktim

Yeni Üye
@
Keskingöz kardeşim cihazın uzunluğu 2 metre tam ortasında işareti var her bir metrede bir sinyal atınca boşluk vermeden her cm i tarıyorsun cihazın özel pda sı var ve android telefonlada kullanılıyor anlık görüntüyü ala biliyorsun 3d için aktarman gerekiyor sadece hani derler ya emin olmak için 2 kere çekim yapın diye bu cihaz zaten 2 kere yapıyor mesafeyi kaydırırsan uyarı veriyor birde şunu düzeltelim ben cihaz satıcısı değilim voxlerde iyi arkadaşlardan görüntü yorumu istedim sadece konu nerelere geldi :p

sağlıcakla kalın

saftilki

Moderatör
Moderatör

benimde çıkarttığım bu

tekniktim

Yeni Üye
İlgin için teşekkürler saftilki kardeşim yer altı oda mezar içide dolu diyebilirmiyiz uğraşalımmı sence

saftilki

Moderatör
Moderatör
valla uğraşılırmı orasını bilemem, rezistive yahut gradyo pek derine ulaşamıyor zaten, ben olsam sırf merakımdan yine bakardım

Hakannnnn

Member
bu cihazın türkiyede satışı varmı saftilki kardeşim