Yer bağlama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşlerim ben sizler söz verdiğim gibi sizlerde bana söz vermelisiniz benim sizlere yazacağim bu tertip hiç bir yerde duymadiniz ve görmediniz bu tertibi kur-an ‘ni kerim okuyan herkes yapabilirve ben bunu neden yaziyorum iki sebepten dolayi bir ben bu işi başlarken çok zorluk çektim sizler çekmeyin diy iki bu işle uğraşan maddi durumu % 80 düşüktür bunun için (sahte cinci hocalara el açmayin diye birde insan bildiklerinle yükümlüdür yani hesap var) evet değerli arkadaşlar şimdi konumuza geçmeden evel gözler iyi gürmiyor ve hasta bir insanim bir kusurum olursa yazi eksik yada fazlaise (ellah’ha siğinirim) sizlerde beni uyarin ve kusura bakmayin bu yazyi ilk defa bu siteye yaziyorum.
Değerli kardeşlerim bir şartim var sizler bana söz verin ki içim rahat olsun yoksa mazalla büyük bir günah işlemiş oluruz.
şart şudur herkes kopya alabilir ama (ne içkili,nede içki içecek kesinlikle uyuşturu alinmayacak içkili bu tertip bir işe yaramaz ve büyük bir günah işlemiş olursun.şimdi tertibe geçiyoruz:
Içki içmeyen bir insan bunu uygulabilir.
1-hiç kimse içkili olmayacak-2-işiniz bitikten sonra bu mubarek (isimler)toplanacak.3-dört meleğin isimleri bir kayanin üzerinde belde yukari veya direk çakilir direğe asilir.4-h.z.muhammed s.a.v.min mübarek ismi çalişma alanin merkezinde en az iki metre yukarda olmali bir ağaca direğe asilir ve( iza şemsu kvirat ayeti) ile birlikte(anahtar’la beraber,yani h.z.muhammed s.a.v.min ismi şerif,iza şemsu kvirat ayeti ve anahtarla birlikte merkeze asilmali.
örnek define bulunduğu yerde alamiyorsan bu tertibi uygularsiniz.
1- define,hazine alamiyorsaniz definenin etrafinda bir metal parçasi biçak,demir tel hrhangi bir metal parçasialinip.2-euzu besmele ile birlikte bir fatiha yi şerif başlarsin hazinenin etrafinda çizgi çizmeye, vele dalin (emin) amin de çizg birleştirlir tabihi herkes çizginin içine olacak(çizginin büyüklüğü size bağlidir.3-fatiha okundu çizgi birleştirildi .4-bir kab su ve iki avuç tporak veya daha fazla toprak alinip aşağda yazacağim tüm ayetleri okunup hem suya memde toprağa üfürüp toprak çizgi içine vede dişina serpilir su’dan herkes içmeli ve yüzlerine sürmeli.5-dikkat herkes çizgi içinde olup pak temiz ve abdestli olmali kesinlikle içkili olmamali kimse konuşmamali.6-şimdi ayetleri okuyoruz:euzu besmele çekilir veayetleri okumaya devam edilir.bakara suresi-1,5,163,164,255,257,285,286,-ali imran suresi-18,19.-araf suresi-54,56.-rahman suresi-33,66.-haşir suresi-21,24.-cin suresi-1,9.-ihlas suresi,felak suresi,nas suresi.(tekvin suresi nde iza şemsu kvirat vardir okunacak.7-okuma biti herkes çizginin içisuya üfürüldü sudan içildi toprak çevreye saçildi dört meleğin isimleri bir metre belden yukari şemada gürüldiği gibi konuldu h.z. Muhammed s.a.v.ismi şerif,iza semsu kvirat atet ayeti ve de anahtar ile iki metre yukari ve merkeze asildi. (bu mübarek isimler ve anahtar burada durdukça dünya var oldukça neyerde nede gükte hiç kimseye ve o yere hiç bir varlik mudahale edemez).son olarak ;tevbe suresi son iki ayeti 7 defa okuyan eceli dahil o gün veya gece ölüm gelmez.
Not;bu tertibi ticarete dökene hakimi helal etmiyorum be nasi karşilik beklemeden sizlere aktariyorsam sizlerde bunu ücretsiz öğreti.herkese hakimi helal etim sorusu olan siteye. Yazsin. Isimler ya tuğla parçasi yada misk,amber,zafiran,safran,gül suyu nda yapilan bir mürekeple yazilir. Nik.
Saygilar.

zaz12

Bilgili Üye
Verdiğiniz bilgiler çok iyi. Emeğimize sağlık.
Ustam aslında sitemizde bir ablamiz vardı @şisel diye. Bu konularda oda çok bilgilidir.umarim tekrar gelir ve tanışma fırsatınız olur .

Acemikurt10

Member
Nik usta öncelikle verdiğiniz bilgi için allah razı olsun ramazan hürmetine allah şifa versin ustam ben acemiyim bu konularda fazla bildim yok yer bağlama konusunu biraz açarmıyız mesela üç harflilerin elinde olan yerler tıslımlı yada bizim gibi fani lerden korumak içinmi biraz daha açalım usta benim gibi merak edenler vardır teşekkür ederim allah yar yardımcınız olsun.

ÖMER HATTAB

Editör
üstad hakkaten emek sarf etmişiniz,lakin bununla amel etmek için,kaynakları belirtilen ya ayet olucak ya hadis bunları göremedik,
ikincisi bu meleklerin vazifeleri farklı, kimse kimsenin görevine karışmaz,örneğin cebrail vahi getirir azrail can alır,bu tür işlerle uğraşmazlar
bunlar zorlama yorumlar,Allah cc bir şeyi takdir ettimi onun önüne kimse geçemez,bu rızık sana yazıldıysa onu sen alıcan, yok başkasına yazılmışs
başına bekçide diksen o yazıldığına gider
,sahih bir hadiste Resullah ibn i abasa hitaben şöyle söylüyor,Allah cc sana bir zarar vermek istediği zaman tüm dünya ehli bir araya gelse onu senden uzaklaştıramaz, yine Allah cc sana bir fayda vermek istese, tüm dünya ehli unu engellemeye çalışsa o sana ulaşır,
yine yunus suresi107 şöyle buyruluyor,Allah sana bir zarar vermek istese onu ondan başka giderecek kimse yoktur,
yine bir hayır dilemişse ihsanına karşı çıkacak kimse yoktur. selametle kalın.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bilgisayarim hasar gordu internete cep teledonundan giriyorum en kisa zamanda sizlere geri donucem arkadaslar

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
değerli kardeşlerim benim bilgisayarım bozuldu yenisini alıncaya kadar sizlere cevap yazamiyorum ancak cep telefonda gire biliyorum kusura bakmayın.
saygılr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...