Yer tesbiti yapıldı

Şirvan

Operatör
Yılan deliğin içinde yakın çekim yaptım dikkatli bakarsanız belli oluyor. Giriş yılanın olduğu delik tarafından 8 mt tünel sonra odaya giriş. Değerli tesbiti yapıldı. Sarı ve gümüş

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Yılan deliğin içinde yakın çekim yaptım dikkatli bakarsanız belli oluyor. Giriş yılanın olduğu delik tarafından 8 mt tünel sonra odaya giriş. Değerli tesbiti yapıldı. Sarı ve gümüş
ustam yilan payini isterse ufak canaga sut koy ver neyine yetmiyimiss....bolnasipler olsun insallah muaffak olup mutluson yasanir orda..

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam yılanı göremedim ama üçgen giriş kendini belli ediyor. Dikkatli olmak gerek yılan tek olmayabilir.

Metalicvoice

Operatör
Şirvan ustam yılanı göremedim.

birde bölgenin hikayesi ve işaretleri varsa tecrübe açısından paylaşır mısınız? Allah cc hayırlısıyla nasip etsin kolay gele...

hayalsaati

Bilgili Üye
Şirvan ustam yer tespiti yapılmış her şey tamam. Benim ricam değerli ustalardan şudur. Yukarıdaki ustamın x ile gösterdiği yer nasıl açılır. Hangi metodlar uygulanır. Benim gibi acemilere güzel bir ders olacaktır. Saygılar...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayırlı olsun ustam

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Şirvan ustam yer tespiti yapılmış her şey tamam. Benim ricam değerli ustalardan şudur. Yukarıdaki ustamın x ile gösterdiği yer nasıl açılır. Hangi metodlar uygulanır. Benim gibi acemilere güzel bir ders olacaktır. Saygılar...
teferruati cokta..ben olsam madem kesine yakin tunel oda kiymetli maden obje tespitim varr.zaman kaybetmeden pratik cozumlerle isime bakarim..boyle tespitte kim takar yilaniciyani bas kimyasali yarilsin kaya girisi ayikla.tilsimbuyu suphesi varsa duani oku 2.3 kilo koyun yununu yak dumanini dagit gezdir cevresinde...paat diye incitanesigibi mali al..hiczamankaybetmem dallandirmam....

Smokin

Moderatör
Moderatör
Güzel tespit :) tabi işlemsiz halini bu
birde işlem görmüş halini görmek icap eder ustam

Şirvan

Operatör
Karot makinası ile delik açacan akfille kapıyı calacaksın kaya kendiliğinde açılıyor