Yeralti görüntüleme cihaz test asamasindadir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Elim ayağım zıpladı. Adam doğal gaz boru hattı var burda gaz frekansı tespit ettim diyor videoda eline de almış işe yaramaz bi adsl modem anteni. kesin karar verdim. hayatımda gördüğüm en bilgisiz adamsın galiba. Hele o ses balans programını telefona yükleyip alan tarama yaptım frekans girdim dedin ya. Seni takip eden 4500 kişiyede yazik.
.
.
Turko ustam güldüm valla ya ...töbe töbe ... 4500 kişi 1 tık yapsa sitesinde para kazanıyomudur ? Onun peşindedir belki

Turko

Uzman
.
.
Turko ustam güldüm valla ya ...töbe töbe ... 4500 kişi 1 tık yapsa sitesinde para kazanıyomudur ? Onun peşindedir belki
Yahu usta adamın fizik ve kimya ile yakından uzaktan alakası yok element cetveline bir kere bakmamış. Doğalgaz hattı var yaptığım 4 antenli cihazı deniyecegiz gaz frekansı buldum diyor. Doğalgaz ın boru hattında hangi fazda gittiğini bile bilmiyor. Telefonun kulaklık yerine takmak için jak almış götünü kesip adls antene bağlamış diyorki cihaz yaptım. İndirmiş ses balans programını girmiş oraya bir sayı arkadaşlar bu gaz frekansı diyor .

Turko

Uzman
La gundi bazı şeyleri kısaltarak yaz ?
Bilerek yazdım ki ne yaptiginin farkına varsın. Birde gelmiş enteresan bir site diyor. Görmediği cihazı eleştiriyor diyor. Ağa babasının altını bezledim ben Ağa babasının. Cihazmış. Siz gitmeye çalışırken ben bu çocukların düğününü yapıyordum onlarında çocukları oldu sokakta misket oynuyorlar. Birde gelmiş şekil şukul havalar. Kafası güzel herhalde.

deli firat

DOĞACI
La bilerek yazdım ki ne yaptigunin farkına varsın. Birde gelmiş enteresan bir site diyor. Görmediği cihazı eleştiriyor diyor. Ağa babasının altını bezledim ben Ağa babasının. Cihazmış. Siz gitmeye çalışırken ben bu çocukların düğününü yapıyordum onlarında çocukları oldu sokakta misket oynuyorlar. Birde gelmiş şekil şukul havalar. Kafası güzel herhalde.
La adamın derdi oltaya gelen yok acemi sazan arıyor ?

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çok ilginç bir tartışma platformu. Forum yöneticileri kullanıp görmedikleri cihaza karalama yapıyor, bu forumu okuyan gezen zavallılara üzülüyorum.
Slim bey kendi zavallığınıza ağlayacak yerde sitedeki hiçkimseye haaret edemezsinz. Siz burada hiç bir kanıt göstermiyorsunuz sadece reklam filmi izletiyorsunuz. Yaptığınız sunumdaki datayı elle yapmak kadar kolay bir şey yoktur. Önemli olan çekim aldığınız alanı ve çekim esnasını göstermektir. Buradan kimler ne programlarla nhangi cihazlarla ve ne tip uydularla film şeridi gibi geçti araştırın sonrada yapacağınız tanıtımı öyle yapın. Sizin aldığınız göruntu gibi niceleri sadece telefonla görüntü aldıılar. Bu yüzden hayal ürünleri ile değil aklı başı yerinde insan olarak gelin. İlk eleştiride basit biri olacaksanız hiç bu sektörde uğraşmayın ve birşeyler üreterek kendinizi yormayın tutunamadan kaybolursunuz.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Konuyu kilitledim.
Bu kadar kizmayin yahu.
Olan bana oluyor;
Duzenle Kaydet, Duzenle Kaydet :)))

Bende birgun hizimi alamayip Adnan Oktara 5nci vitesle gittim. Beni mahkemeye verdi. Kasitli olarak insanlari galeyana getirip ceza davasi aciyor, davayi kazaniyor arkasindan da manevi tazminat davasi aciyormus. Ulke genelinde bu kumpasa 5000 civarinda kisi dusmuş. Biriside bendim.
Allah cc Hakim Beyden razi olsun. Bu kumpasi cokertti yaptirdigi bir islemle. Hepimizi kurtardi.
Aman dikkat...!
Bu memlekette serefsiz, hirsiz vb.kelimeleri yazmak soylemek hakaret suçudur.
2 yil ile yargilanip kesin ceza alirsiniz. Hukum ertelenir, 6000 liraya kadar idari para cezasi odersiniz. Gerek yok :)
Paraniz cebinizde kalsin.
Ben gelince kofte piyaz ikram edersiniz. :)

Turko

Uzman
Ben hallettim.
Bana da acimiyor 5 nci vites gidiyor.
Bu sitede en fazla 2nci vites var.
Ustu trafik cezasi :))
Mansur bile Yavaş
Bizimkisi hizli Gonzales :)
Hızımı alamamışım abi bir anda şey oldu :) kusuruma bakma 15 gündür aşırı bir sitres var kulağıma vurdu önce sağ kulak sonra sol kulağa sıçradı 1000 lik antibiyotik 500 lük ağrı kesici yatmadan önce içiyorum tamda ilaçların beni pilot yaptığı ana denk gelmiş ne yazdım hatırlamıyorum çoğunu :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hızımı alamamışım abi bir anda şey oldu :) kusuruma bakma 15 gündür aşırı bir sitres var kulağıma vurdu önce sağ kulak sonra sol kulağa sıçradı 1000 lik antibiyotik 500 lük ağrı kesici yatmadan önce içiyorum tamda ilaçların beni pilot yaptığı ana denk gelmiş ne yazdım hatırlamıyorum çoğunu :)
Gecmis olsun kardasim
Allah cc sifalar versin. Amin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...