Yeraltı görüntüleme radar cihazı olan varmı

mhmt0614

Member
Beyler okm cihazı olan varmı

mhmt0614

Member
Çok sağlam yerim var okm yada gprs cihaz lazım

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Çok sağlam yerim var okm yada gprs cihaz lazım
Yerin okadar saglamsa gpre ne gerek var okm ye ne gerek var. Baskalarini bulastirip basina belami alcan yada baskalari sana guvenip nasil gelcek.fazla olmadi menderes usta bir konu acmisti tam senlik o canindan degerlimi yerin altindaki sonucta sende oraya gidecen ama cabuk olmasin be dostum.. Ogren cubuk kullanmayi kendi isini kendin gor, mademki saglam yerr..

mhmt0614

Member
Yerin okadar saglamsa gpre ne gerek var okm ye ne gerek var. Baskalarini bulastirip basina belami alcan yada baskalari sana guvenip nasil gelcek.fazla olmadi menderes usta bir konu acmisti tam senlik o canindan degerlimi yerin altindaki sonucta sende oraya gidecen ama cabuk olmasin be dostum.. Ogren cubuk kullanmayi kendi isini kendin gor, mademki saglam yerr..
yer sağlam usta makina alacak param yok
çubuğa güvenecek kafam yok
korkacak yürek de yok
artık dayanacak bekleyecek zaman da yok

:)) şiir gibi oldum bea

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
yer sağlam usta makina alacak param yok
çubuğa güvenecek kafam yok
korkacak yürek de yok
artık dayanacak bekleyecek zaman da yok

:)) şiir gibi oldum bea
Define icin kazilan cukurlar korkusuz yureklerle dolu arkadasim..namerte denk gelmeye gor..
Cihaz alcak paran yok
Cubuk kullanacak becerin yok
Gosterecek isaretin yok
Bekleyecek zamanin yok
Ama sorsan define olan yerin cok..
Bak buda senden alinti oldu. Bak arkadasim bu islerde ya paran olcak ya bilgin cok olcak.. Bilgin varsa kimzeye muhtac olmazsin oaran varsada istedigini tutarsin yaptirirsin. Sende sadece yurek var dedigin kadariyla onanki ondan hrrkezde var yetmiyor be kardesimmm kendi basina.. Beaa

S:W:A:T

Editör
Mhmt82 okurken duygulandım :):) Çalıştığım günler aklıma geldi :D %100 nokta tespit ..

mhmt0614

Member
malesef bende biliyorum kolay olmadığını ama elden birşey gelmiyor ne yazık ki
yorumun için teşekkürler adaş

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
malesef bende biliyorum kolay olmadığını ama elden birşey gelmiyor ne yazık ki
yorumun için teşekkürler adaş
En iyisi kendini gelistirmen cubuk kullanmayi arastir ogren kimseye ihtiyac duymazsin..bulursamkader25 ustanin paylastigi bir konuvar cubukla alakali oku sana cok faydasi olur

mhmt0614

Member
En iyisi kendini gelistirmen cubuk kullanmayi arastir ogren kimseye ihtiyac duymazsin..bulursamkader25 ustanin paylastigi bir konuvar cubukla alakali oku sana cok faydasi olur
abi çubuk deme bana kullandım ben onu dolandırıcılıktan başka bişi değil metin abi çubukları 350 tl verdim onlardan aldım yalan dolan kafanda nereyi düşünürsen oraya dönüyor hikaye başka bişi değil
yok kedi kumu sürünce minerale çekmez dediler kedi kumu aldık onuda denedik hep yalan çubukla ilgili hiçbirşeye inanmıyorum

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
abi çubuk deme bana kullandım ben onu dolandırıcılıktan başka bişi değil metin abi çubukları 350 tl verdim onlardan aldım yalan dolan kafanda nereyi düşünürsen oraya dönüyor hikaye başka bişi değil
yok kedi kumu sürünce minerale çekmez dediler kedi kumu aldık onuda denedik hep yalan çubukla ilgili hiçbirşeye inanmıyorum
Elalemin cubuguna para ver al demedim.cubuknkullanmayi ogren dedim..jendin yap arkadasim..bukursamkader25 ustanin nyazisini okumani tavsiye ederim demistim sana..fikrin az cok degisir..armut pis agzima dus yok malesef biraz gayret biraz sabir.