Yeralti şehri mi acaba

Turko

Uzman
Bayramdan sona bi koalisyon kurariz..kendi antik kentimizide kurariz isteyen gelsin cubugunu cihazini test etsin staj yapsin .araziyi Turko ustam tahsis eder 49 yilligina bize..giris 50 tl haddi bakalim kahkaha
Trafik kontrol döndükten sonra Korkuteli ne giderken bir tane yer altı var oraya gideriz.

Mushap

Editör
Konu başlığı yer altı şehri olunca beklenti yüksek olarak okudum. Ancak sizin kuyuyu şehre nasıl çevirdiğinizi aklım almadı cihazı kullanan abartmış da sizde başlık yazarken aynı şeyi yapmışsınız.acık yazayım bizim köyün altında bir köy daha var hatta bazı kimseler sağlam olan bazı odalarını kiler yada ahır olarak kullanır oraya bile şehir denmez. Örnek bir yer altı şehri için ürgüp te 2000 yıllık bir yer var 7 katlı bir yer altı şehri ilk 3 kata turistlik giriş ve gezme izni var sonrası na kimseyi sokmuyorlardı şimdiki durumunu bilmiyorum.

sandalci14

Operatör
böyle bir konu kırşehirde başıma gelmişti,abinin biri dağı 6 metre delmiş,taşlık kesek kesek kırakıra,neye göre kazdın 6 ay burayı dedim,istanbuldan bi adam geldi baktı buranın altında yeraltı şehri var kilometrelerce tünellervar köyleri birbirine bağlıyor.senin kazdığın yerin altında 3 oda bide salon var demiş..