Yerlerimize Musallat Olan Kimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GERMO

Engellendi
@mayhem ustam ve diğer kıymetli kardeşlerim, bu 1 yıla yakındır burdayım bilen biliyor, hani kimsenin ne harami ne helaline yanlış bakmadık yanlış görmedik ve yanlış düşünmediğime inanıyorum, bu iki aydır paylaştığım bilgi resim adres koordinat yerlerinden sonra bulunduğum bölgede birileri cirit atmaya başladı, bakın güzel kardeşlerim, kimsenin çöplüğüne adım atmam, bende adım attirmam, dün akşam yazdığım yazı silinmiş olabilir, ben orda rica eder gibi yazdım, kardeşim çöplük bizim ne işiniz var burda demek istedim, demekki burdan yazımı gören birileri tarafından istihbarat haber çabuk ulaştıki bugün onlardan eser yok uçup gitmişler, demekki burayı birileri takip ederek yerleri ve bilgileri birilerine haber veriyor,

Yine her zaman ki gibi iyiniyetle diyorum, sağa sola eşe dosta haber saldim, yakaladığınız kim olursa ağzını burnunu cihazını kırıp bana getirmezseniz vay sizin halinize, kardeşim herkes kendi çöplüğüne baksın, ben baştada dedim bir iki yerde hevesimi alayım, sizlerin hepsini misafir edeyim, amma maksat puştluksa, buyrun bakalım madem herkes babasının Oğlu gücüne güvenen buyursun, kimse kusura bakmasın, saf gorunurum ama yanlışı yediririm.

Nedenmi şeytani dölleri yazdım, insanlar iki vasiflidir, biri şeytani, diğeri Rahmani, insan yani Rahmani olan kimseye zarar vermez, kimsenin hakkına göz dikmez, işte yukardaki yanlışı yapan sütü bozuk şeytani döllerinedir sözüm, iyi niyetli kardeslerim hepinizden Özür dilerim.

Son düzenleme:

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
GERMO ,
Her zaman üstünde titizlikle durulan bir konudur ''İletişim bilgileri ,kordinat adres ve telefon vermek yayınlamak yasak ve tehlikelidir ''..
Türkiye Cumhuriyet'i toprakları sınırları içerisinde , heryer yaşanmışlık ,heryer define hazine ,nekropol - akropol bölgesi .Yani kişi burdan kordinat alıpta gidip şurda çalışalım kafasıyla birşeyler yapmaya çalışıyorsa , zaten bu düşünce yapısı ile işlerinin pek yolunda gideceği düşünülemez .
Hem bu bahsettiğiniz mekan , size özel tapulu araziniz değilse buna karışmaya hakkınız olmadığını düşünüyorum .
Sevgiler.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Sakin hele GERMO ustam. Kim çöplüğüne tezgah açabilir ki ancak sizin oralardan birileri olur şahsi fikrimdir.Nasip herşey nasip.Çok takmamak lazım.

eski

Editör
@mayhem ustam ve diğer kıymetli kardeşlerim, bu 1 yıla yakındır burdayım bilen biliyor, hani kimsenin ne harami ne helaline yanlış bakmadık yanlış görmedik ve yanlış düşünmediğime inanıyorum, bu iki aydır paylaştığım bilgi resim adres koordinat yerlerinden sonra bulunduğum bölgede birileri cirit atmaya başladı, bakın güzel kardeşlerim, kimsenin çöplüğüne adım atmam, bende adım attirmam, dün akşam yazdığım yazı silinmiş olabilir, ben orda rica eder gibi yazdım, kardeşim çöplük bizim ne işiniz var burda demek istedim, demekki burdan yazımı gören birileri tarafından istihbarat haber çabuk ulaştıki bugün onlardan eser yok uçup gitmişler, demekki burayı birileri takip ederek yerleri ve bilgileri birilerine haber veriyor,

Yine her zaman ki gibi iyiniyetle diyorum, sağa sola eşe dosta haber saldim, yakaladığınız kim olursa ağzını burnunu cihazını kırıp bana getirmezseniz vay sizin halinize, kardeşim herkes kendi çöplüğüne baksın, ben baştada dedim bir iki yerde hevesimi alayım, sizlerin hepsini misafir edeyim, amma maksat puştluksa, buyrun bakalım madem herkes babasının Oğlu gücüne güvenen buyursun, kimse kusura bakmasın, saf gorunurum ama yanlışı yediririm.
kendi yerlerini internet ortamında kendin deşifre ettiğini söylüyorsun.
milletin kabahati nedir, tanımadığın insanlara ki internet ortamında deşifre etmişsen kimseye kızmaya hakkın yok.
Sonuç normal,Bu sonucu bilmeliydin.

Memolii

Aktif Üye
Koordinat paylaşmak bencede uygun değil çünkü buraya kayıtlı olmayanlarda yazıları okuya biliyor dediğini yapan üye olanlar bile değildir bence

GERMO

Engellendi
R00T Ustam burda beni bilen bilir tanır sever sayarlar, o beceride kimse yok, bu kaç gündür sarikli Cübbeli top sakallı birileri ortalıkta dolasiyordu, ne hikmetse dün akşam yazdığım yazıdan sonra bugün kayboldular, kazama ustam çoğu Yerlerimiz benim ve yanimdakilerin tapulu yerleri, birde gezdikleri yerlerde ustalarima koordinat verdiğim yerler, yani bu sadece benim kuru gürültüm değil kardeşim, ben herkese guvenirim, ama yanlışı yapan yapsın, sonrasını kendi düşünsün.
Sakin hele @GERMO ustam. Kim çöplüğüne tezgah açabilir ki ancak sizin oralardan birileri olur şahsi fikrimdir.Nasip herşey nasip.Çok takmamak lazım.

R00T

Profesyonel
Co Admin
GERMO ustam birşey kafama takıldı sizin kordinatlarınız yüzey araştırması yada gezinti yapanlar cübbeli top sakallı demişsin.Enteresan hem cübbe hem top sakal ne ayak bunlar Hocam.

GERMO

Engellendi
eski kardeşim içimizde kötülük yok, herkese guvenirim, madem sonuç normalse buyursunlar gelsinler, sonucu görelim.
kendi yerlerini internet ortamında kendin deşifre ettiğini söylüyorsun.
milletin kabahati nedir, tanımadığın insanlara ki internet ortamında deşifre etmişsen kimseye kızmaya hakkın yok.
Sonuç normal,Bu sonucu bilmeliydin.

GERMO

Engellendi
Bende bunun için bir yazı yazdım silindi hemen kardes im, bende anlamadım R00T kardeşim.
@GERMO ustam birşey kafama takıldı sizin kordinatlarınız yüzey araştırması yada gezinti yapanlar cübbeli top sakallı demişsin.Enteresan hem cübbe hem top sakal ne ayak bunlar Hocam.

GERMO

Engellendi
Neyse konuyu burda kapattım, inşallah yerine ulaşır, ben görevimi yaptım, sonrası destursuz olanlara kalmış.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@kazama ustam çoğu Yerlerimiz benim ve yanimdakilerin tapulu yerleri, birde gezdikleri yerlerde ustalarima koordinat verdiğim yerler, yani bu sadece benim kuru gürültüm değil kardeşim, ben herkese guvenirim, ama yanlışı yapan yapsın, sonrasını kendi düşünsün.
Kuru gürültü olarak görmedim estf. güven meselesi şu zamanlarda pek güvenilir gelmiyor .
Herkese güvenmek bence yanlış yaklaşım kılı kırk yarıp atomlarına ayırıp oturup 40 gün düşüneceksin .
Yanlış yapan kendine yapar , ihanet eden kendine ihanet eder.
Madem tapulu arazi , kolluk kuvvetlerine şikayette bulunmalısın haneye tecavüze girer bu .

Son düzenleme:

R00T

Profesyonel
Co Admin
Artık gelmezler sanırım.Senin böyle kızdığını anlamışlardır bence :D Hele bizim ordan bana bi yaz ustam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...