Yerlerimize Musallat Olan Kimdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GERMO

Engellendi
kazama ustam kolluk kuvveti dediğin, herkes kendi yerinin kolluk kuvvetidir, neyse ustam kusura bakmayın, hepinize iyi geceler diliyorum.

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Birincisi kendin etmissin kendin sızlanıyorsun kordinat vermek zaten yasak ayrıca buradan kimsenin kordinatı alıp yanına birde hacı hoca takıp o yerlere gideceğini düşünmüyorum Türkiyede az sayıda şehir kaldı gezip görmediğim ama sana samimice söyleyeyim hangi köye hangi kasabaya gidersen git define işini yapmayan yoktur her bölgenin kendi insanı zaten yapıyor kendi bölgesinde ve ayrıca tapulu arazin olmadan benim bölgem burası başkasını çalıstırmam dersen zaten yanlısı orada yaparsın nasip kimdeyse onda kalacak evinin bahçesinde bile olsa...

codex

Aktif Üye
GERMO Surfer konusunun kapanmasinin sebeplerinden birisi koordinatlarin acikca paylasilmasiydi. Heyecaninizi iyi anliyorum ama art niyetli insan cok. Diger sitede de size soylemistim koordinat bilgilerini kapatin diye. Netice de forum kamuya acik ve uye olsun olmasin herkes yazilan mesajlari okuyabiliyor.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Yer sıkıntısı var herhalde, benim yerim senin yerin, bir de girişe tabele sahiplidir girilmez diye ??

Tastan

Editör
Kıymetli ustam hiç gerek yok böyle stres yapmaya rahat ol yer mekan bölge hiç farketmez her fani her kısmete hükmedemez

psh

Bilgili Üye
Birincisi kendin etmissin kendin sızlanıyorsun kordinat vermek zaten yasak ayrıca buradan kimsenin kordinatı alıp yanına birde hacı hoca takıp o yerlere gideceğini düşünmüyorum Türkiyede az sayıda şehir kaldı gezip görmediğim ama sana samimice söyleyeyim hangi köye hangi kasabaya gidersen git define işini yapmayan yoktur her bölgenin kendi insanı zaten yapıyor kendi bölgesinde ve ayrıca tapulu arazin olmadan benim bölgem burası başkasını çalıstırmam dersen zaten yanlısı orada yaparsın nasip kimdeyse onda kalacak evinin bahçesinde bile olsa...

feltom

Engellendi
psh o işler öyle olmuyor GERMA konusunda haklı adam .yeri araştırıyor buluyor ve yer analizi yaptırıyor bir şeyler meydana çıkınça herkes üşüşüyor oraya, nerde kaldı defineçi kuralları .germo orda ekmeği yiyecek. varmı öyle hazıra konmak Onurlu ve Şerefli bir defineci oraya gitmez kendinide maskara etmez . germo hata yaptı yeri belli etti fırsatçılarda değerlendirdi .germoda gereğini yapacak .
sevgive saygılarla.

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
NoYaN_06 ustam ben sana kardeşim deyip şöyle bir yerim var, veya birileri ozellere dalmissa içine puştluk girmişse suç benimmi oluyor, hade bakalım buyursun gelsin kıçına güvenen, benim gizlim saklim yokki, çünkü sizler bu ülkenin bu ümmetin sevenleri olarak kardeşimsiniz, it çakalla uğrasamam başka bölgelere gitsinler, aylardır tapulu olan olmayan yerlerde emek veriyorum ben, bizim kitabimizda yok öyle bir dünya, herkes kendi çöplüğünde ötsün.

GERMO

Engellendi
feltom kardeşim teşekkür ediyorum, cok şükür anlayanlardan biride sensin, varolasin kardeşim, kendine güvenen buyursun gelsin, başka bir şey demiyorum.
@psh o işler öyle olmuyor GERMA konusunda haklı adam .yeri araştırıyor buluyor ve yer analizi yaptırıyor bir şeyler meydana çıkınça herkes üşüşüyor oraya, nerde kaldı defineçi kuralları .germo orda ekmeği yiyecek. varmı öyle hazıra konmak Onurlu ve Şerefli bir defineci oraya gitmez kendinide maskara etmez . germo hata yaptı yeri belli etti fırsatçılarda değerlendirdi .germoda gereğini yapacak .
sevgive saygılarla.

GERMO

Engellendi
@codex ve 28karayel28 kardeşlerim, surferde sitede veya benim siz hepinizdende bir sorunum yok, yer çok ondada sorunum yok, rezil bir şekilde özel veya özel dışı bilgilerimi takip ederek puştluk yapanları sütten çıkmış gibi yapmayın kardeşim, ben günlerce aylarca tapulu tapusuz yerlerimde emek vereyim, birileri cakallik yapsın, varmı böyle bir dünya böyle bir insanlık, isteyen buyursun gelsin bu vakitten sonra.
@GERMO Surfer konusunun kapanmasinin sebeplerinden birisi koordinatlarin acikca paylasilmasiydi. Heyecaninizi iyi anliyorum ama art niyetli insan cok. Diger sitede de size soylemistim koordinat bilgilerini kapatin diye. Netice de forum kamuya acik ve uye olsun olmasin herkes yazilan mesajlari okuyabiliyor.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Daha Dikkatli Olmak gerek Germo .Bu siteden olduğunu sanmam kordinatda versen ne gördüde yerine bakmaya geldi hadi geldi yakın olsa gerek uzaktan kimse kalkıp yere gelmez net bir seyler görmeden bu riske neden girsinki Kaldıki biz gerekli uyarıları her zaman yapıyoruz Siz yerleriniz hakkında daha dikkatli olun .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...