Yeter Artık Buna Dur Demek Lazım

Azrad

Engellendi
Parayı pulu temiz yürekli çoluğunu çocuğunu düşünen onlara daha iyi bir gelecek hazırlamak isteyen , evlilik çağına gelmiş düğün yapmayı ev almayi düşünen defineci kardeşlerimizin üç beş kuruşlarına göz dikerek bulma ile ve binlerce tl ye cihaz satma ile olmaz bu işler.Parayı defineci leri sömürerek değil toprağın altındaki madeni çıkararak bulmak icab eder.Hak olan budur.Bin liralık cihazı 20 bin tl ye satmak nedir ?

Her üretici için demiyorum fakat yap 100 liralık cihaz sat 6 bin tl ye.Bu kafa ile ne bu cihaz bir işe yarar nede bu cihazı geliştirebilirsin.Yaptığın cihazla gömüyü bul daha sonra cihazı % 20 kâr ile sat.Tamam bu Helal dir. Ama satarken de benim cihazım altını bulur gümüşü görür 20 metre altı Tarar dersen o para haramdır.Araziye çıkmaz işi gücü yok internetten topladığı şemalar ile cihaz yapmış 7 bin tl ohaa ya Oha Afedersiniz arkadaşlar yeter artık.

Mevla Hak yoldan doğru yoldan ayırmasın cümlemizi

Son düzenleme:

Smokin

Moderatör
Moderatör
Hakli bir tepki. Emeğine ağzına sağlık

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Azrad ustam gerçek budur maalesef, bir alan tarama maliyeti 50-100 tl.yi geçmez ama bir araştır kaça satıyorlar bir gör, bu güne kadar hiç bir cihaz almadım almayacağım inşallah tavsiyeler için de teşekkürler kardeşim

Azrad

Engellendi
Azrad ustam gerçek budur maalesef, bir alan tarama maliyeti 50-100 tl.yi geçmez ama bir araştır kaça satıyorlar bir gör, bu güne kadar hiç bir cihaz almadım almayacağım inşallah tavsiyeler için de teşekkürler kardeşim
Eyvallah ustam.

saftilki

Moderatör
Moderatör
bir akrabam'a dedimki yaş oldu 39 artık nereye kadar? varmı bildiğin dürüst biri tanıdığın diye sordum,
valla sinancım var desem yalan yok desemde yalan, bekar çok dürüstlük konusuna hiç girme, varmı paran elini sallasan ellisi,
dedi ve ekledi

kızının kız arkadaşları toplanmışlar bir odaya akrabam dediğimde mutfaktan doğru kulak misafiridir,
kızlar konuşur kendi aralarında,
benim eşim bana doğum günümde gerdanlık aldı
diğeri 5i biryerde aldı
öbürü en pahalı parfümü almış
ve daha ileri gidiyorlar alınan takının ne kadar pahalı olduğunu tartışmışlar

illaki evlenecem dersen sen bilirsin ama bana sorarsan kuş kadar aklın varsa bu zamanda evlenme sakın dedi
artık o devir devran geçmiş

evlenen arkadaşlarım hep benle dalga geçiyordu, şimdi haklıymışsın diyorlar, hatta biri kaldıramadı ayrılığı kendini eve kilitledi 8 yıldır gün yüzü görmüyor,

insanlarda vijdan namına bişi kalmamış,

bana bir adet cnc otomosyon beyni geldi, çiftli mühür basmıyor hatası,
içini açtım iki adet kapasitör şişmiş, kapasitörün tanesi 1 tl
şimdi azrad ustanın dediği gibi iki parçayı değiştirmeyip 1500 tl ye beyin takmaya ne denir?

forum sitelerinin birinde bende denk geldim, 100 tl ye maal ettiği cihazı satmış, alan adam kısa süre sonra 10.000 tl ye satmış
korkmuyorlar işte o büyük mahkemeden, halbuki hakimin kendisi şahit,

Azrad

Engellendi
bir akrabam'a dedimki yaş oldu 39 artık nereye kadar? varmı bildiğin dürüst biri tanıdığın diye sordum,
valla sinancım var desem yalan yok desemde yalan, bekar çok dürüstlük konusuna hiç girme, varmı paran elini sallasan ellisi,
dedi ve ekledi

kızının kız arkadaşları toplanmışlar bir odaya akrabam dediğimde mutfaktan doğru kulak misafiridir,
kızlar konuşur kendi aralarında,
benim eşim bana doğum günümde gerdanlık aldı
diğeri 5i biryerde aldı
öbürü en pahalı parfümü almış
ve daha ileri gidiyorlar alınan takının ne kadar pahalı olduğunu tartışmışlar

illaki evlenecem dersen sen bilirsin ama bana sorarsan kuş kadar aklın varsa bu zamanda evlenme sakın dedi
artık o devir devran geçmiş

evlenen arkadaşlarım hep benle dalga geçiyordu, şimdi haklıymışsın diyorlar, hatta biri kaldıramadı ayrılığı kendini eve kilitledi 8 yıldır gün yüzü görmüyor,

insanlarda vijdan namına bişi kalmamış,

bana bir adet cnc otomosyon beyni geldi, çiftli mühür basmıyor hatası,
içini açtım iki adet kapasitör şişmiş, kapasitörün tanesi 1 tl
şimdi azrad ustanın dediği gibi iki parçayı değiştirmeyip 1500 tl ye beyin takmaya ne denir?

forum sitelerinin birinde bende denk geldim, 100 tl ye maal ettiği cihazı satmış, alan adam kısa süre sonra 10.000 tl ye satmış
korkmuyorlar işte o büyük mahkemeden, halbuki hakimin kendisi şahit,
Kesinlikle ustam.

sinanturk

Aktif Üye
çok haklısın ustam bu zihniyette ki insanların yüzünden cihaz alamıyorum güvenemiyoruz

Azrad

Engellendi
çok haklısın ustam bu zihniyette ki insanların yüzünden cihaz alamıyorum güvenemiyoruz
Onların yaptığı pulse cihazları gözüm kapalı yaparım ustam.Maliyeti kalıbı dahil 100 tl satış fiyatı 7 bin tl bu adamın gömü aramaya ihtiyacı yok cihaz gelistirmeyede.Yanlış çok yanlış.Hz Allah bana güç versin inşallah projelerimizden tüm meslektaşlarımız faydalansın inşallah