Yeter Artık Buna Dur Demek Lazım

Nil

Engellendi
cihazlar hakkında söylenecek çok şey varda , insanı taşa tutarlar mazallah :)

saftilki

Moderatör
Moderatör
taşlanacağı kesin,
flc 100ü modifiye edip bt desteğinin eklendiğin ardın ortalama 100 gibi maliyete gelen mahsüle çok uçuk meblada değer biçmeleri haksız kazanca giriyor,
şimdi bende esnafım, müşterim bu ürün sana kaça geliyor sorusuna elbet esnaf ağzıyla cevap verecemde 10 kuruşluk şeye 100 kuruş çekince allahtan kork be derler,

normalde kat ve kat geliştirilmiş haliyle fiyatın yüksek meblalara çıktığını zennediyordum,

taşlasınlar biz buradayız, haksızlığa, arsızlığa, üçkatçılığa burada daha birçok kişinin alerjisi var :)

sinanturk

Aktif Üye
Onların yaptığı pulse cihazları gözüm kapalı yaparım ustam.Maliyeti kalıbı dahil 100 tl satış fiyatı 7 bin tl bu adamın gömü aramaya ihtiyacı yok cihaz gelistirmeyede.Yanlış çok yanlış.Hz Allah bana güç versin inşallah projelerimizden tüm meslektaşlarımız faydalansın inşallah
inşallah ustam . Allah bizi kötü niyetli insanlardan korusun iyi yürekli insanlar ile karşılaştırsın inş

Azrad

Engellendi
Nil Taşlayan taşlasın nil.Ben hakkı söyleyeyim onlar kaya fırlatsın problem değil.

Nil

Engellendi
tebrikler Azrad destekçinim bu konuda

Tenkit

Bilgili Üye
bir akrabam'a dedimki yaş oldu 39 artık nereye kadar? varmı bildiğin dürüst biri tanıdığın diye sordum,
valla sinancım var desem yalan yok desemde yalan, bekar çok dürüstlük konusuna hiç girme, varmı paran elini sallasan ellisi,
dedi ve ekledi

kızının kız arkadaşları toplanmışlar bir odaya akrabam dediğimde mutfaktan doğru kulak misafiridir,
kızlar konuşur kendi aralarında,
benim eşim bana doğum günümde gerdanlık aldı
diğeri 5i biryerde aldı
öbürü en pahalı parfümü almış
ve daha ileri gidiyorlar alınan takının ne kadar pahalı olduğunu tartışmışlar

illaki evlenecem dersen sen bilirsin ama bana sorarsan kuş kadar aklın varsa bu zamanda evlenme sakın dedi
artık o devir devran geçmiş

evlenen arkadaşlarım hep benle dalga geçiyordu, şimdi haklıymışsın diyorlar, hatta biri kaldıramadı ayrılığı kendini eve kilitledi 8 yıldır gün yüzü görmüyor,

insanlarda vijdan namına bişi kalmamış,

bana bir adet cnc otomosyon beyni geldi, çiftli mühür basmıyor hatası,
içini açtım iki adet kapasitör şişmiş, kapasitörün tanesi 1 tl
şimdi azrad ustanın dediği gibi iki parçayı değiştirmeyip 1500 tl ye beyin takmaya ne denir?

forum sitelerinin birinde bende denk geldim, 100 tl ye maal ettiği cihazı satmış, alan adam kısa süre sonra 10.000 tl ye satmış
korkmuyorlar işte o büyük mahkemeden, halbuki hakimin kendisi şahit,
Evlilikten nasil cihazlara bagladin konuyu anlayamadim anlayan varsa aciklarsa sevinirim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Adamlar arabayıda çok cüzi fiyatlara imal ediyor . vergisi işcisi kdv osu busu derken durum bu . herkez kendine cihaz yapsın bence :200:Herkezde bu kalibiyet yok siz böyle bir fabrika kurup ucuza bu cihazları dağıdatamazsınız bunu açık konuşmak gerekirse durum bu . ne cihazcıyım ne cubukcu neyse onu yazdım sağa sola çekilmezse sevinirim konu sahibininde yanlış anlamasını istemem :3:

deli firat

DOĞACI
Kendi adıma konuşursam birdaha cihaz alanın yedi. ................ 4lü çubuk 150 tl yeter yeter yetttttttttter

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
defineci zekidir .. defineci akıllıdır .. defineci uyanıktır .. defineci çalışkandır .... gerisi defineci..... değil av dır ...

malibu_18

Bilgili Üye
sen serzenişinde sonuna haklısında vermesinler kardeşim onlarda o manyak paraları , araştırma okuma sorgulama sıfır insanlarda , azıcık girseler okusalar şuraları zaten kandırılmazlar . herkes kolay paranın derdinde , hem ayranım dökülmesin hem gözüm öpülmesin diye bir dünya yok , sonra batakhaneye düşmüş gibi bunun daha iyisi şunun daha iyisi diye diye eldeki herşeyi satıp savıp bunlara gömüyorlar sonrada nefesi kokuyor bu defineci arkadaşların .

toplum olarak ne zaman gavur diye itin g.tüne soktuğumuz avrupanın amerikanın ahlak seviyesine çıkarız o zaman en kral cihazı üretip satarız . herkes haramı kovalıyor herkes aç gözlü bu memlekette . gördüğü işareti kabartmayı kırıp dökende , evini ocağını satıp dolandırılanda hep aynı tip insanlar .

şu heykelleri sırf 3-5 tane altın para bulurum ümidi ile kıran hayvanlar bu ülkede yaşıyor , bunları yapanlara sen acır mısın , ben acımıyorum valla ;

amuzak

Member
define işi işarettir bilgidir cihaz değildir. Bul işareti çıkar malı.....Cihazmı söylüyor mezarın yerini ??? cihazmı veriyor oymanın haçın ve diğer işaretlerin ölçülerini mesafesini vs...?? İşaret zaten seni noktaya götürüyor cihaz işi hazırcı adam işi. O işareti dilini anlayamadıktan sonra elli tane cihaz kullansan ne olur.Almayın kardeşim zorla aldıran da yok.Akıllı olun biraz.20 milyar için kaç sene çalışıyorsunuz ? Nasipte varsa adam yürürken buluyor tarlayı sürerken buluyor.Bu iş cihaz işi değil NASİP BİLGİ İŞARETİ ÇÖZME İŞİDİR...!

Azrad

Engellendi
Adamlar arabayıda çok cüzi fiyatlara imal ediyor . vergisi işcisi kdv osu busu derken durum bu . herkez kendine cihaz yapsın bence :200:Herkezde bu kalibiyet yok siz böyle bir fabrika kurup ucuza bu cihazları dağıdatamazsınız bunu açık konuşmak gerekirse durum bu . ne cihazcıyım ne cubukcu neyse onu yazdım sağa sola çekilmezse sevinirim konu sahibininde yanlış anlamasını istemem :3:
'' fabrika kurup ucuza bu cihazları dağıdatamazsınız ''

O hiç belli olmaz ...