Yığma Çalışma Alanı Gidişat

arahnikaya

Bilgili Üye
Beyler kayrakların çıktığı ve dövme toprakla mıcır sıkıştırmanın olduğu yere devam ettik 3 5 kaya çıktı büyük sonunda büyük bi kaya geldi kesme bir taşın altına gidiyor girişmi acaba ne dersiniz güneşin doğduğu doğu tarafındayız Ekli dosyayı görüntüle 162971 foto yamuk yüklendi biriniz düzeltin ağaçların üstündeki kayanın altı bariz traşlı bizim son kayamızda onun altına gidiyor sonradan koyulmuş bu alttaki kahvemsi taş zeminle bağımsız

ragıp

Uzman
@arahnikaya
o taşı oradan almadan geldiniz öylemi?
cumartesiye bir hafta var
bir hafta boyunca kafanı kurcalayacak duracak
acaba mı?
insanı en çok yıpratan sorudur ACABA MI?

hakkınızda hayırlısı

selametle

arahnikaya

Bilgili Üye
@ragıp yok abi yarın çalışıyor arkadaş salı alıcaz kazmayla zor oluyo girmiyor arasına keser de almamıştık salı günü alıcaz yani üstteki taş kesilmiş altına bu sokulmuş doğu tarafında bu taşlar ben arkadaşın hatrı için buraya uğraşıyorum güneyde giriş bence ama bu son taşlar benimde ilgimi çekti

ragıp

Uzman
@ragıp yok abi yarın çalışıyor arkadaş salı alıcaz kazmayla zor oluyo girmiyor arasına keser de almamıştık salı günü alıcaz yani üstteki taş kesilmiş altına bu sokulmuş doğu tarafında bu taşlar ben arkadaşın hatrı için buraya uğraşıyorum güneyde giriş bence ama bu son taşlar benimde ilgimi çekti
evet biraz mantıksız
çünkü; yüzeye çok yakın

arahnikaya

Bilgili Üye
ragıp dediğin gibi ama çok uğraşmaşlar mıcırdan sonra büyük kayalar felan bişey olabilir bi görelim bakalım

arahnikaya

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 163550 Resim yamuk çıkıyor şimdi çalıştığımız yer doğu tarafı sol tarafta geçen attığım kaya var bu resimde altta duran taraf onu çıkartamıyoruz resimde üst tarafta görünüm küçük kayanın sağında üçgen gibi bi sıkıştırma kaya vardı kenarlarını çamurla sıvamışlar onuda kırdık sonuç bu yerde olan kaya başka yerden sıkıştırmayı kırdık Ekli dosyayı görüntüle 163553 Ekli dosyayı görüntüle 163554 resimler yamuk çıkıyorEkli dosyayı görüntüle 163555 son resim çalıştığımız alanın üstü murç izi var gibi son attığım kayada boşlukta var giriş olabilirmi altında Ekli dosyayı görüntüle 163557 murçla kaya üstü küçük oyma içe doğru 10 cm gidiyorEkli dosyayı görüntüle 163559 buda altını kazdığımız murçlu kaya bizi buraya getiren 4 boğumlu yılana benziyor 4 dalgalı şekli var kayanın tamammı fevammı arkadaşlar buradan ?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ben girişi buldumda inat ettiler iflahımız şey oldu 7 saattir çalışıyoruz yarın bi dinlenelim devam ederiz güneşin doğduğu yer felan diyolar ama bilemiyorum
Bir yerde baş olur. Başsız ordu tez dağılır kardaşım.
Ekip çubuk bilmiyor, işi bilmiyor ise komutayı ele al önce.
Horozun çok olduğu yerde sabah er olur bilmezmisiniz?

ÖNCE TESPİT-SONRA İŞLEM.
Bu kaideye uymayan vücüt şampiyanosuna hazırlanıyor demektir.

Kardaşım önce odayı göster onlara taşla çizdir etrafını.
Sonra girişi göster, sonra netten resimler bul böyle bir odanın üzerindeyiz de.
Onları bilgilendir. Olayı anlat.

Odayı tespit ettikten sonra en kolay alınacak köşesini gör ve oradan işlemi başlat.
Odanın ucunu görürlerse zaten bırakamazlar.

Kolay Gelsin.

arahnikaya

Bilgili Üye
BulursamKader25 ustam dediğin gibi güneyde giriş burda oda yok hediye vardır diyolar ya dedim burda hediye ne arasın kanser oldum