yilan başlı bilezik

infinity

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yilan basli bronz bilezik ikibin yıllık .nekadar eder bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum

Pscyhe

Engellendi
Oncelikle forumumuza hosgeldin...ayni konuyu tekrar acmissin konuyu tekrar tekrar acmaniza gerek yok actiginiz konuyu guncel diyip yorumlayin biz gorur yorumumuzu yapariz...simdi gelelim konunuza omceki konuya yorum yapmistim dikkate almayip tekrar ayni sekilde konu acmissiniz bu sekilde kimse yorum yapmaz.oncelik konunuzu detaylandiracak ve resimleyeceksiniz..siz oncelik uzerinize dusen vazifeyi yapin bizde size yardimci olalim..saglicakla kalin...

Pscyhe

Engellendi
Düsün ki sen bir berbersin ben sana tlf acip sacimi şu model şu sekil kes diyorum yada siyaha yada acik kahverengiye boya diyorum ve bu isteklerimi tlf da yapmanizi istiyorum...sen ne yaparsin tlf suratima kapatirsin dimi...sebep ne peki gormedigin bilmedigin icin islem yapamayacagindan kaynaklanan nedenler..bizde su anda bisey goremiyoruz elinde olani sadece sen biliyorsun goruyorsun.bizde gorursek elimizden geldigince yardimci oluruz..

infinity

Yeni Üye
Uzgunum ikidefa konu actigim icin.ilk actigim.konuyu goremedim sandim ki konu acilmadi.bu yuzden tekrar actim

cinahmet

Member
Çok koleksiyonluk bir parça gibi durmuyor, görselin görüneni kadarı için diyorum pek beklentin olmasın çok bir para etmez.

infinity

Yeni Üye
Tahminen nekadar eder? 2 bin yillik veya daha fazla

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dostum doğru kişiyi bulursan para eder..