Yılan Benzeri Kaya Üstü Oymalar

Soterleon

Member
dadas_25 hocam küçük sunaga su döktügümüzde büyük sunaga gidiyor su arasında kanal var zaten.

Esteban74

Editör
Öğle sıcağından mezarı korumuşlardır diye düşünüyorum, mefta gölgede olur derler...
Yılanın girebileceği bir delik olmalı...
Saygılarımla

Esteban74

Editör

Deli32

Aktif Üye
Birden fazla mezar olduğunu düşünüyorum. Baktığı istikamette özellikle

Soterleon

Member
Ekli dosyayı görüntüle 182356Hocam alan tam olarak bu şekilde derin bir yarıktan üst seviyede oprak yüzeyi seviyesinde kayalık iki alan ve o kayalık alanların bakı yönlerini resimde belirttim. bende birden fazla mezar olduğunu düşünüyorum. birden fazla yuvarlak oyma söz konusu kayanın burun tarafındada var yuvarlak oyma.

Deli32

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 182356Hocam alan tam olarak bu şekilde derin bir yarıktan üst seviyede oprak yüzeyi seviyesinde kayalık iki alan ve o kayalık alanların bakı yönlerini resimde belirttim. bende birden fazla mezar olduğunu düşünüyorum. birden fazla yuvarlak oyma söz konusu kayanın burun tarafındada var yuvarlak oyma.
Boşluk bulcan Amcaoğlu başka Bi izah yok hertarafı müsait. Bende de var benzer Bi durum boşluk olayını çözemediğimden gidip gelip foto cekiyorum. Her gidişte Bi ayakkabı eskiyor maşallah

Soterleon

Member
Boşluk bulma üzerine alan tarama cihazımı kullanmak daha saglıklı yoksa başka bir yöntemmi?