Yılan resmi

Niyo

Aktif Üye
Sağol abim Allah razı olsun

Niyo

Aktif Üye
Herkesten Allah razı olsun aynen epeyi bilgi edindim abi ama tek anlamadığım mahzen mı vardır oda mı mezar mı ve bu derenin aşağısında olabilir denilmişti orayada mı bakiyim yoksa bu işaretlerin yerlerine mı ve çubuk iş yapar mı bende iki kişilik tutulan çubuk ve elektrot var sapları bakır telle takılı

S:W:A:T

Editör
Sorduğun soruların cevapları hepsi bu konunun içinde yazılmış çok sorgulama sahaya çık ve tespitini yap daha sonra resimle ve tekrar bu konu içine yükle konuşalım :) Fazla heyecanlısın biraz soğuk kanlı ve konsantre ol allahın izniyle başarırsın . Niyo

Niyo

Aktif Üye
Sağolasin abi evet heyecanlıyım resimleri yuklicem abi ve daha çok yerim var bı tane daha atiyim ama sırasıyla abi o konuya şimdi hiç girmem önce burası bı çözülsun de abi sağol

Niyo

Aktif Üye
Abi birde tek sorum olacak o öbür iki tepe sonrasında ki Kaya bu yılanla bir alakası olabilir mı o Kaya'nın da resmini atmistim yılanın baktığı yönde büyük oda gbi kapalı büyük kaya

S:W:A:T

Editör
kardeşim maşallah çok güzel yerlerin var kafan karışmasın diye yorum yapmayacağım en son yolladığın süper bir yer :) İlk önce şuraya bir bak kontrol et ondan sonra inşallah :) Uykuların kaçar sonra

Niyo

Aktif Üye
Aynen abi aynen burayı hiç yok mis gbi farzediyorum abi şu önce ki işimi bakalım halledeyim tabi halledebiliyor müyüm malum daha yeniyim ve hiç bilgim yok desem yeridir

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

abartayım biraz dedim :) saygılar

Niyo

Aktif Üye
Abi bisi anlamadım hiç

Niyo

Aktif Üye
Abilerim merak ettim bı tane abide sağolsun çizim yaptı merakta kaldım bunun malı neresinde olabilir ve yol güzergahı var rahat bı çalışma ve orada çok durma imkanimiz yok zaten öyle olmasından sebebi halen dagitilmamis veya alınmamış olması