Yılan resmi

Niyo

Aktif Üye
Ustalarim yağmur yağıyor hiç bir işlem olmadı öbür tarafa bugün en son attigima bı bilgi verinde abi oraya geçiyorum bu akşam ne yapayım kısmet eğer yağmur dönerse gene bakicaz bekliyoruz şuan

Niyo

Aktif Üye
Abiler gidiyorum oraya fikir yok mu hiç neresinden basliyim incelemeye

Niyo

Aktif Üye
Abi siyah çizgi ile olan yer ne

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Resimlerle ugrasıodum konuyuda komple okudum anca yani :39: .Bazen oluyoki burdaki bir resmi 4-5 programdan geçirip şekilden şekilde soktugum bile oluyor bir ip ucu bulup görelim diye .Kuş resmi derken ?.Konu başlığından gidelim , kabartma ile birşeyler yapılmış ama çok dökülmüş ne olduğu belli olmuyor .Yılan da olabilir başka birseyler de ben bunu alttaki seçtiğim resme göre söylüyorum .Orasının detaylı resimleri lazım .O alanı komple görelim cephe cephe dolaşarak resimlersin güzelce.Senin herseyden önce resimlemeyi öğrenmen gerekiyor .Manzara resmi çeker gibi çeksen bundan daha güzel çekerdin :).
İşlem yaptıgınız yerin de resimleri yetersiZ çünkü biz burda resimlere bakarak gördüklerimizi dikkatimizi çekenleri işaretliyoruz orda olsak gözlerimiz en güzel kameramız Allah'a şükür ki .Yani resimlerin çoğu duvarmı ? Taban mı ? Çatı mı ? anlaşılmıyor demek istediğimi anladınız mı .Konu zaten baya gündemdeymiş ama bu şekilde ki görüşlerin ne kadar sağlık lı olabilceği de tartışılır.Resimleme çok önemli !.
Daha net kararlar verebilmek için lütfen bizi ordaymış gibi hissettirin elinizdeki kamerayla .Bu görsellerden sizin aradığınız cevabın çıkmaması normal .
- İyi Geceler
- İyi Şanslar
-İyi Resimlemeler :)

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
:215:​
Resimlerin yönünü bile belirleyemedim .
Bakın burası bir kapak bile olabilir gittiğinizde incelemenizde fayda var.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli kardeşim iki yılanın arası 1 m ise ikisini de aynı karede çektiğin resim yokmu? İkisinin arasını altlı üstlü bir görseydik.

Niyo

Aktif Üye
Sağolasin Abim Allah razı olsun

Niyo

Aktif Üye
Abi karşılık li kayalarda ikiside abi ortasından geçiş var

Niyo

Aktif Üye
S.a abilerim yarın işlem tamam olması gerek en son ki yorumlariniz ne abi fotoğraflardan yola çıkarak