yildiz isaretiimi?

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kapatılmış anlamlıdır.çalışma alanınız Ege mi. yontunun bulunduğu yüzey üzerinde kabartma yarım nohut büyüklüğündeki işaret gömü yönüdür.yıldızın sol kolu uç noktasındaki küçük dikdörtgen işçilikli görünüyor.ayrıca görebildiğim yıldız ayakları altındaki küçük yuvarlak oyma da birşeyler anlatıyor olmalı.sol yön ve zeminde olabilecek dolgulu görünümlere göre işlem yapınız.kolay gelsin.

okm

Member
Ek resimler var calisma devam ediyormus cikan bazi seyler var nedir?

The Thing

C*
Süper Moderatör
Çalışma nasıl gidiyor, görünenler dolgu herhalde çevreyi pek açmamışsınız fotolarda.

okm

Member
Bosluk ustten orayi vermisti degerli orda vermisti 2 ay once gittigimde. Bensiz yapiyorlar isi :) onlara ceza verecem. Cevre resimler genis cekmisler gorunuyorlar bende atmadim sildim. Birde epy usta kabartma nohut kadar yerden bahsetti orayi cikaramadim?

okm

Member
Kapatılmış anlamlıdır.çalışma alanınız Ege mi. yontunun bulunduğu yüzey üzerinde kabartma yarım nohut büyüklüğündeki işaret gömü yönüdür.yıldızın sol kolu uç noktasındaki küçük dikdörtgen işçilikli görünüyor.ayrıca görebildiğim yıldız ayakları altındaki küçük yuvarlak oyma da birşeyler anlatıyor olmalı.sol yön ve zeminde olabilecek dolgulu görünümlere göre işlem yapınız.kolay gelsin.
Kapatilmis derken islem yapmiyalimmi bosmu ustam? Birde gomusu var demissiniz ne tarafta?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
çubukla bakarsanız iyi olur, size en azından boşluk olarak yön verecektir, tünel arayın, odamahsen arayın, kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: okm

okm

Member
Yagmur 2gun var ins ilk firsatta gidilecek yeni cikan taslar var yunus baligi.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yarım nohut büyüklüğündeki işareti yıldız olan taşın üzerinde arayın.YILDIZ işareti kapatılmış anlamlı, gizlenmiş bulunamaması adına açılması zor bir gömü anlatımıdır.