Yolu kariştirdim kendimi burda buldum :)

R00T

Profesyonel
Co Admin
Daha nereye gidebilecektin ki yerini bulmuşsun sıra ayrıntılarda.Sır ayrıntılarda gizlidir.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güzelmiş, kurculayanlar boşa kürek sallamış. kayalığa biraz daha yaklaşmak lazım. sağdaki anıt :227:

sepetkaya

Editör
Hislerim burası tılsımlı ve tuzaklı diyor, burada eski bir yaşanmışlık var gibi, tamamen tavaffuk oldu dediğine göre hazirliksizdın heralde.. birdahaki sefere hazırlıklı git ve şu tepenin eteklerinde bir giriş bir işaret ara derim... Allah muvaffak etsin ne diyen...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Çok sağlam karıştırmışsın yolu :))

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Hislerim burası tılsımlı ve tuzaklı diyor, burada eski bir yaşanmışlık var gibi, tamamen tavaffuk oldu dediğine göre hazirliksizdın heralde.. birdahaki sefere hazırlıklı git ve şu tepenin eteklerinde bir giriş bir işaret ara derim... Allah muvaffak etsin ne diyen...
Hizleriniz doğru ustam. Tevhid üzere gittik 100 mt kala cin taifesinden kardeşlerimiz ile karşılaştık. 100 lerce kemik besleniyolardı, elhamdülillah bizlik bi durum yoktu zaten mevla teala götürdü beni buraya. Ben yolumu kaybettim Vardır bunda bi hayır dedim sürdüm aracı :) 2.ci attığım resimlerde anıtın sağ 150 karşısında kayaların zirvesinde Deve gördüm sanırım oturmuş zoomlayarak çektim. Dikkat eder ustalarımız. O devenin ön tarafında örülü bi yeri biraz dağıtmışlar ama becerememişler 50 yada 70 mt eteğinde bu örülü yer resimlerde oda var. Şimdi anıtın karşı tarafında aldığım resimleri atıyorum :)