Yorum 4 dilimli haç

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kayalık bölgede dar bir alanda akan dere suyu Aşağıda anasuya karışırken su kenarında tümsek kalan bir çayır kadar alan.Burası kayalık yığıntı alanın bittiği toprak yığma gibi yer yer kayalar yer yer olacak . Bu kısımda altta oda olan bölüm ve mezar yakın civarlarında olur.Buraya yakın kilise ve yerleşim alanı olur.Yokuşun bitiminde sarp yerde bitimde rahata kavuşan küçük düzlük önemli.Bu kısım burda yanlız kalır.Bu saydığım alemetler var mı ?

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Keskingöz kardeşim gene iş çıkardı başımıza getirin semaveri gidiyok:) kavrulmuşu varken nie çiğden uğraşam bea:)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

Keskingöz

Süper Moderatör
@Keskingöz kardeşim gene iş çıkardı başımıza getirin semaveri gidiyok:) kavrulmuşu varken nie çiğden uğraşam bea:)
semavere kalacak vaktim yok valla ustam. sırtım tutulmuş, soğuk almışım. kas gevşetici iğneler haplar terlemeler. boğuşuyorum iki gündür :/

R00T

Profesyonel
Co Admin
Nadirattan bulunanlardan işaret.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Haç altta topraktan çıkmasa iyidir.

kaynak

semavere kalacak vaktim yok valla ustam. sırtım tutulmuş, soğuk almışım. kas gevşetici iğneler haplar terlemeler. boğuşuyorum iki gündür :/
Desene kardeşim o kas gevşeticiyede fazla yüklenme mideyi gevşetmesin:) acı biberi alıyorsun bir çorba kaşığı kadar iki bardak suda kaynat su harbi acı olsun sonra bir beze ıslatıver koy nere ise gevşetsin yaka yaka :)

Keskingöz

Süper Moderatör
Desene kardeşim o kas gevşeticiyede fazla yüklenme mideyi gevşetmesin:) acı biberi alıyorsun bir çorba kaşığı kadar iki bardak suda kaynat su harbi acı olsun sonra bir beze ıslatıver koy nere ise gevşetsin yaka yaka :)
valla sen yazmazdan önce kendi kendime dedim, arkadaş yanında böyle bir usta var niye danışmadın diye :))) sabahın körü ile pek aklıma gelmedi açıkçası hastaneye koştum direkt. bugün de iyileşmez ise tarifini uygulayacağım kıymetli ustam.

kaynak

valla sen yazmazdan önce kendi kendime dedim, arkadaş yanında böyle bir usta var niye danışmadın diye :))) sabahın körü ile pek aklıma gelmedi açıkçası hastaneye koştum direkt. bugün de iyileşmez ise tarifini uygulayacağım kıymetli ustam.
Hiç vakit kaybetme derim bu tip şikayetler genelde bir hafta sürer uyarması benden:)

Rabbim şafii ismiyle şifa ihsan etsin geçmiş olsun arkadaşım

Son düzenleme:

Şirvan

Operatör
Zirveye çıktınmı düzlükte ne var

Keskingöz

Süper Moderatör
Hiç vakit kaybetme derim bu tip şikayetler genelde bir hafta sürer uyarması benden:)

Rabbim şafii ismiyle şifa ihsan etsin geçmiş olsun arkadaşım
Allah razı olsun ustam.