Yorum 4 dilimli haç

Turko

Uzman
Kamhi Leonard.... Turko..

Sevgili arkadaşlar bilmiyorum belki benden büyüksünüz belkide yaşça küçük. Eğer sizden büyük isem yaşım altmışa yakın sizden ricam böyle ufak tefek şeyler için bir birinizi kırmamanız. Bakın sevgili arkadaşlar bu dünyada bütün olan biten kötü şeyler bizlerin bir anlık öfkemizden kaynaklanır. Ne gerek var sevgili arkadaşlar şurada kardeş gibi bir dost gibi bir birimizi üzmeden kırmadan geçinip gitsek. tabiki illaki arada böyle şeyler oluyor lakin her şeyleri tadında bırakmaktır . Sizden rica ediyorum lütfen bu konuyu uzatmayın dostluk elini yine birbirinize uzatın. Ne demişler sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz haydi arkadaşlar lütfen şayet sizin büyüğünüz isem bu isteğimi geri çevirmeyin sevgiler
Ragıp abim baş tacısın telefon da menüyü bulamadım bir bulsam :)

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Kamhi Leonard...

Şimdi sevgili kardeşim burada sen haklısın o haksız yada sen haksızsın o haklı demem neyi düzeltirki benim sevgili kardeşim. Yüce peygamberimiz büyük bir savaştan ordusu ile dndüğü vakit bütün ashabına şöyle buyurmuş . Asıl savaş şimdi başlıyor demiş. Herkes şaşırmış kalmış. ya resüllullah ne savaşı henüz savaştan yeni döndük bu neyin savaşı demişler. Resülullah şöyle buyurmuş . En büyük düşman ile savaşacağız o düşman nefsimizdir. Yani sevgili kardeşim alçak gönüllü olmak bazı şeyleri es geçmek ve ve kimseyi kırmadan hareket etmek gerçekten güzeldir. Olmuş artık söylenenler söylenmiş. İkinizde erdemlik gösterip bir birinizden özür dileyebilirsiniz. Dil söylemek ile dudak aşınmaz imiş. Hadi dinleyin abinizi

mayhem

Co Admin
Co Admin
Selam Yetkiyle alakalı durum yok kimsenin kimseden üstünlüğüde eskiler yeniler diye bir kavramı herzaman ret etmişimdir fakat emekleri çok sitede Zamanla tanıştık kaynaştık bilmek güzel herşeyi Eyvallah demekte küçültmez insanı . Bu şekilde bir birine sataşanların üzerine çok gitdim sırf bazı şeyleri anlasınlar diyedir şahsi yada inat uğruna yetki için değil burayı çözen insanlarsınız eyvallah diyin artık yeni üye olsa 2 taraftan biri derimki vardır bir sorunki müdahale gerekli yav dostlar ikinizde güzel insanlarsınız bakın sohbetinize keyfinize .

Turko

Uzman
Bize birşeyin dokunduğu yok
Senlede takistik yeri geldi haksizmiyim ustam ben herşeye sünger çekip temiz sayfa açayım dedikçe bela gelip beni buluyor
Ortada pul yok yumurta yok ...

Buna bu sekilde konuşma cureti hakkı veren kim
Buradakiler insanlara sen bu sekilde hitap ve üslupla konuşma hakkı veren kim biri cikip bana bunu desin
Sizde onla aynı yetkidesiniz siz söyleyin ben bunun bu siteye geldiği tarihi bilirim günü bilirim
Haksız sin kardeş 22 bin kişiyi ısırıp hiç bir şey olmamış gibi kenara çekilmez sin anlamadığın ve anlamak istemediğiniz bir şey var başka kimlikler altında saklanmanız bir şey değiştirmiyor can çıkıyor huy çıkmıyor dilinize sahip çıkacaksınız yorumun varsa yapıp başka konuya bakacaksın , konuya gel şekil yap ustalara boş çek taş kaya falciligi ile suçla sonra ben masumum sünger çektim ne güzel dünya. Nik ustam pırlanta gibi kıymetli benim için Rabbinin muhabbetini koydu araya yaşanmamış kabul ederim. Umarım sende kıymetli ustam bundan sonra sadece konu açıp yardım isteyen ustalarimiza sadece yardım etmeyi hedefleyerek yorum yazarsın malum ben bir süre daha buralarda olacağım.

Turko

Uzman
Mustang1383 ogretmedimi sana oysa tüm dogacilara eğitim veriyordu
Çok şükür ben o dogacilardan olmadım :)
Ama sağ alt köşede hangi sebepten banlayacaksan artık beni :)
Tamam buldum çalışıyormuş :)
Mustang kim Tanımam kendisini ne eğitimi veriyordu ?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Gününüzde değilsiniz gibi az tütün çay tüketin sitresi alır . Ne yapalım şimdi ne yapsak beyenilmicek . Üyenin konusunu kapatmayalım şimdi .

mayhem

Co Admin
Co Admin
:200: Yok yok kapatmak daha iyi .

Turko

Uzman
Seni en cok banlayani nasıl tanimazsin aşk olsun sana kahkaha
Kapıdan atıyordu bacadan giriyordun
Geçen sefer de biri ima etti bana seni eskiden falan tanırım dedi . Sende ima ediyorsun herhalde ben mustang falan tanımam , dediğiniz kisiyide tanımam . Ben yurt dışında Mimarlık eğitimi aldım . 1992 senesinden bu yana Antalya da ikametim. Yurt dışında gördüğüm eğitim sırasında bir çöm ülkeden yabancı uyruklu dostlarımız oldu , ülkü ocakları geçmişim tarzım memleketim abilerimizin ogrettikleri her zaman hayat felsefemiz oldu özetle çat a pat çok olur du . 2-3 günde bir hey turko kom hiyirrr derlerdi . Güney Amerikalı dostlar sürekli kavga ediyoruz polis paket ediyor diye kimisi yabancı , göçmen anlamında El Turko derdi kimiside agresif tavirlarimiz dan Mafia Turko derdi. Ismimiz buradan gelir . Başka birini tanımam . Geçen bu konu tekrar edildi değilim dedim inatla o sensin diyorlar baktım da adamin nin hesabına bütün mesajları silinmiş en tepeden silmisler göremiyoruz biz. Acaba dedim benim kadar iyimiydi bu işlerde imkanı yokta yine insan merak ediyor acaba diyorum muhtemelen benim kadar iyimis ki bana benzetiyorlar . Ama dediğim gibi ben orjinalim arkadaşlar tamamen isim benzerliği . Benimle alakası yok .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konuyu düzenledik konu dışına fazla çıkmadan devam insallah . Konuları kapatmayalım

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Suat isminde bir astsubayimiz vardi.
Guzel top oynardi.
Hos sohbetti.
Herkes attigi dayaklari anlatirdi.
Suat astsubayim ise yedigi dayaklari.
Hemde ballandira ballandira anlatirdi.
İnsanin dayak yiyesi gelirdi o anlattikca.
:)))

Omrumde 2 cesit insani hic sevemedim.
1-Kufur edenleri.
2-Kariya kiza gozunu dikeni.

Kufur ve hakaret olan bir