Yorumlarınızı alabilirim . .

sepetkaya

Editör
Mesela neresini görmek istiyorsun .Bana tek foto atmışın diye üyeliğimle ne alakası var bir de yakıştıramadım demişsin.
Güzel bir form sitesine bir parça görsel yüklemek bana yakıştırılmıcak bir şey olduğunu sanmıyorum
Ve benim emin olabileceğim konuları ve burda başkalarının zihin altı olmanada hiç gerek yok.
Burda gelir insan bakar , Bir fikri varsa yazar zaten .
Aklına birşey gelirse sorar ister tartışır lütfen bu konuda daha dikkatli olalım biraz .
kardesim yanlis anlamana sebep olan bu mesajimdan dolayi uzgunum... benim o msj da tek foto atmis olaninda bir nedeni vardir diye yazdim... sende zaten arkadasindan aldini yazmissin.. amacim tabiki seni alaya almak gibi bir tutumum olmadi olmazda.. benim o kayada gormek istedigim senin gormus oldugun sembol isaret cevre fotolari.. gorsellerde kimi zaman gorecelidir... tekrar kusura bakma kardesim... selametle...

Turko

Uzman
Lahit işi şans işidir. Lahiti destekleyen nadir işaretler vardır. Burada herkes kaplumbağa olarak mutabık kalmış fakat bana göre kaplumbağa değildir. Bu işaret buza , geyik yada karaca yı andırıyor. Buzağı yani öküz dersek arkasındaki işaret ile çelişkiye düşer işaret erkek mezarı der buzağı yada öküz kadının hakimiyetini doğurganlığını üreyiş ini simgeler.Geyik yada karaca dersek ve kayanın yatar pozisyonunu göz önünde bulundurursak bayan mezarı der arkasındaki işaret statü bildiriyor dersek kaliteli bayan mezarın var ve galiba lahit mezarın var . kayanın ortasındaki işçiliğin bariz gösterildiği üçgen yapıdaki kaya parçası yavru yada dişi geyik karaca ve buzağı ların karın bölgesindeki üçgeni simgelemiş. Net düşüncem şudur bayan mezarın var kaliteli ziynet eşyaları olan ama kayada yada oda içinde değil. Kadın öldüğünde doğurganlığından ve narinliğinden dolayı tanrıça statüsünde defin işlemi yapılır özellikle statüsü yüksek bayan mezarlarında arazide güzel bir ağacın var yaşlı ağaçlardan toprağı değiştirilmiş çiçek ekimine müsait toprak türünden olacak galiba ağacın dibinde lahit mezarında güzellik uykusuna devam ediyor. Rast gelsin

ECE07

Engellendi
Ekli dosyayı görüntüle 129028
Ön kısmı daha önce işaretlemiştim, sanırım buraya henüz bir işlem yapmadınız. Soldaki kayanın oraya bir konuş sebebi olabilir. Bu iki noktayı gözardı etmeyin.