Yorumlarınızı bekliyorum

Themahser

Yeni Üye
Burayı 1 ay sonra görünmez Yok oluyor sular altında kalıyor ondan acele ediyorum çalışma yapılacaksa 10 günümüz var

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Biliyom kaya yapısından. Kırmızı işaretlediğim yerde küçük haç yada çarpı var gerçekse gömüsünü bu taşın çevresindeki sağlam çubukçu ve dedektörleri birde güvenilir bir kişi ile dediğim gibi ar-ge yapmak iki gündür o gün çok olur kuşlar yuva yapar sona oraya. Sen gel kardeşine itibar et tarifimle yemeğini yap sevginide kat afiyet olsunn.. Diğer arkadaşlarda fikir beyan eder. Kolaygelsin

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dere yatağı duvarı içindeki kare ve dikdötgen kesimli dizilim göstermiş taşları elden geçirin.dikkat ederseniz bu noktadaki hemen hemen 2 mt lik kesim ve dizilim gösteren bu yuzeylerden sonra görünüm doğala dönüyor.özellikle kapatılmış.ayrıca bu dizililerim hemen üstündeki yuvarlak oymanın üst çeperinde kuyrugu içte başı oyma kenarında betimlenen şekil net yılan olarak gösterilmiş 3. sayfa son foto..kendi ekseninde kıvrım yapması bu noktada gömüsü yapılmış mezar olduğunu destekler.benim burada dikkatimi çeken suya bu kadar yakın ve suyun o noktadan verebileceği zarar.ayrıca zamanla hareketli suların ve sel akıntılarının zemini doldurabilecek olması suyun bu şekilde mezara ulaştığıdır.ayrıca suyun kaya üzerindeki seviye izi de bariz görünüyor.çalışmanızı bu noktada yoğunlaştırın derim.gidişat kendini gösterecektır.kolay gelsin.

Son düzenleme:

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 215337 Ne kadar da güzel 2 sunak. 2 si de üçgene benzer kanala doluyor. Suyu doldur sunaklara dediğimi doğrularsın. Üçgen yönünde AR-GE mi yap. Tamamlayan 2. İşareti veya o yöndeki son işareti bulursun. O alttaki Sunak tahrip olmuş az çok anlarsın zaten. Kösesi alt sağ tarafı aşınma var. Yön o üçgen istikametinde olsun. Ona göre araştırmanı yapıp Bismillah diyip aradığını umarım bulurum. Ama uğraşıcan herşeyden önce çok iyi gözlem yapman gerek. Çünkü su araziye zarar vermiş olabilir kayaları yerinden oynatmış olabilir bunları tek tek hesap et

Son düzenleme:

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
girişini bulman gerek kişisel eşyaları olmalı..değerli hemde.

Themahser

Yeni Üye
Bodoslama ziyaret etmek mi lazım bilgi verecek var mı ?

Son düzenleme:

Storm

Editör
@Storm üstadım bu dereden üstte kalan biryer

Öncelikle işaretler ve anlamları hakkında bilgiyi sayfadan okuyarak al. Sonra kafanda canlandır 50 kere düşün 1 kere karar ver ve o yönde keşif çalışmanı yap. Ustalar sana çalışma yapabileceğin yerleri sıralamış. Koltuk taşını 3 şekilde yorumla kendince. Gördüğüme göre sağ ve sol kollarını koyacak yer varsa tam karşına bak bi yığma olması gerekir küçük tepecik gibi aradığın oradadır. Ya da önü dere veya. Vahaya bakıyorsa ayaklarını degdigin tabanı arastır. Koltuğun üZerinde çarpı ya da haç varsa kendisindedir müjde ama bulamadıysan ortalama 70 metre karşısında bir yıgmadadır. Sunaklara gelince o sana göstermiş olduğum yönde üçgen yönünde araştırmanı yap ama yapmadan önce o ortadaki kanalı ölç onu çıkan satıyı 70cm ile çarp o yönde o kadar git. Üçgen yönünde 2. Ya da 3. İşareti ara sonrası zaten kolay. Ama dikkat et su tuzagı tılsım vesaire olabilir. Önce emniyet sonra yemek pişirmeye bak

Storm

Editör
Bu arada kazmak kırmak bu tarz kelimeler yasak haberin olsun. Çünkü kimin me olduğunu bilmiyorsun bi anda başına aynasızlar ve jandarma karşına çıkabilir. O yüzden attığın adımlara vesaire dikkat et ustam. Dostça bi tavsiye

Ares-xl

Aktif Üye
Harika ..tılsımlar yeminler mezarlar tanriya kurban yerleri

Themahser

Yeni Üye
Yani vazgeçmek lazım benim gibi aceminin işi değil bunu anladım teşekkürler üstadlar

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yani vazgeçmek lazım benim gibi aceminin işi değil bunu anladım teşekkürler üstadlar
Alakası yok benim yıllardır uğraştığım yerler var Bismillah yeni yeni uğraşıyorsun sanırım bir çoğumuz yıllarını verir taşı kaldırıp altından küpü çıkaranlarda var Herkez böyle hayel kurar fakat nadirdir ya çok şanslı yada kısmetli olman gerek nasip işidir birazda. arkadaşlar gerekli bir çok bilgi vermiş bu işin acemisi olmaz zamanla bilgi toplarsın öğrenirsin bir seyler fakat kısmetinde yoksa elden ne gelir Görünen yerin güzel burda acamiliğini atarsın . atla deve değilya zamana yay bu sene olmadı seneye illa kafaya takarsan zaten zarar her türlü .