Yorumlarınızı bekliyorum

Themahser

Yeni Üye
Yok ustam o ara 3 gece üst üste rüyama geldi sonrasında araştırım dedim ama beni aşıyor burası kafaya takmam benim olmayan birşeyi kaybetmedim

jeolog

Co Admin
Co Admin
Sahayi gezebilirsin, gezerken zeminaltinda kalan sararmis renkli kayalar gibi yuzeyde kararmis kayalarin icinde bir yerlerde karalarin arasinda sariligi belli olan isaretlere yakin kayayi bulabilirsen yaklasmis olursun.

mayhem

Co Admin
Co Admin
ozaman iyi buliyim derken kaybedenler katagorisine girmede .

Storm

Editör
Ekli dosyayı görüntüle 216328 Burayı yokla bakalım altı boş olabilir

Ekli dosyayı görüntüle 216329su koltuk taşı gibi dediğin şeyde işaretledigim yerde haç varsa aradığın sey istediğin sey ya koltuğun kendisinde ya da ayaklarının bastığı kısımda %90. Şayet yoksa oturup baktığında karşısında yığma vesaire varsa kesinlikle ordadır. Bu söylediklerim ne kadar doğrudur bilemem o anki defin yapan kişinin zihniyet yapısına göre değişir %100 dediğim doğrudur diye birşey söylemem ama sen yine de biç kontrol et

Ares-xl

Aktif Üye
Kocaman bir sunak ve ölüyü yatırmak için kullanılan bir yer .
Bolca aile mezarı
Aralarında bir papaz ve onun erkek çocuğu papazın ayak ucunda

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Üstadlarım dikkatimi nereye vermem gerekiyor burada Storm Mal bulanındır
Themahser ustam dikkatini kendine ve mekana ver imkanın varsa iki günlüğüne cihaz kirala doyasıya bak zaten tahminler tutarsa enkral cihazı alırsın birde farklı görüşler alayım ayaana elli kişiyi mekana götürüp fikir sorarsan orası mundar olur enfazla iki kişi ile hallet orayı. Yada bu konuda tarihin tozlu sayfalarında kaybolurr. Bol nasipler